Ustawienia i kalibracjia 55xe9005

8lukasz6

New member
Witam wszystkich :D trochę głupia prośba ale mieszkam za granica i jestem posiadaczem telewizora jak w temacie :D człowiek duzo czyta o kalibracji ale tutaj w Niemczech kompletnie nie wiem gdzie mam to szuka i dla tego prośba do ludzi którzy posiadaj ten tv po kalibracji i jak by ktoś by był dobry i ogólnie mi udostępnił ustawienia kalibracyjne jakie ma no do normalnego oglądania do oglądania filmów czy granie na konsoli :D ja wiem ze to kosztuje cetnie sam bym zapłacił żeby zrobić sobie taka kalibracjie ale nie bardzo mi się opłaca brać 55cali tv do polski i jechać 1000km na urlop z tv :D
 

buba48

New member
Witam, też mam problem z ustawieniem XE9005, może ktoś pomóc w kalibracji ustawień obrazu na odległość. pozdrawiam
 

rkurtyka

New member
Witam.
Ja też poproszę ustawienia kalibracji. Nie wiem gdzie mam napisać. Jestem zarejestrowany na forum.
KD 55XE9005
Pozdrawiam.
Rafał
 

pawelkrolak1

New member
A jak macie ustawiony ten xe9005 pod filmy HDR? Jest duzo ustawien w sieci mówiących ze podswietlenie na max i x-tended dynamic range na max ale przy takich ustawieniach mam wrazenie ze obraz a wszczególnoci napisy wypalają oczy
 
Do góry