SONY KDL-32S2530 cena 3040 zł

mosir

New member
Witam
Mam zamiar kupić sobie ten telewizorek i sprawdzałem w kilku sklepach i kosztuje on 3799 zł nawet w salonie Sony tyle kosztuje. Poszukałem na internecie i znalazłem http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=194266693 i kosztuje on 3040 zł. Mam pytanie dlaczego jest taka różnica w cenie czy jest to możliwe? Nie chciał bym kupić taniej i zeby sie okazało ze jest jakiś kiepski model. Proszę o pomoc w kupnie który kupić??
 

kuba380

New member
moim zdaniem ten telewizor sie nie oplaca za ta cene bym kupil samsunga seria R82B jest duzo lepsza niz ten sony!lepsze parametry itp :) a kosztuje tyle samo co ten! osobiscie uwazam ze sony troche za duzo liczy za swoje telewizory :) naprawde polecam ci samsunga z serii R82B naprawde warty uwagi!!
 

zsz11

New member
sony 32s2510

Za wyżej wymieniony model 19.12.06. wydalem 46600 zł także ta cena jest osobiscie dla mnie bardzo atrakcyjna to tyle co do ceny mam samsunga lcd ale tylko 17" i niemoże on byc jakimś porównaniem dla sony ,kupiłem go dlatego bo od 20 lat mam tv firmy sony i nigdy sie niezawiodłem .
 
Do góry