Jaki telewizor do 10.000 zł ? SONY KD65XE9005 ??

levider

New member
Witam
Chciałbym zakupić telewizor do 10.000 zł (dołożę, jeżeli warto)
Wymagania:
- 65"
- prosty ekran
- matryca do oglądania na wprost
- android TV - niekoniecznie w telewizorze, może też być to android box

Zaciekawił mnie ten model, wygląda ciekawie:
TELEWIZOR SONY KD65XE9005
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Witam
Chciałbym zakupić telewizor do 10.000 zł (dołożę, jeżeli warto)
Wymagania:
- 65"
- prosty ekran
- matryca do oglądania na wprost
- android TV - niekoniecznie w telewizorze, może też być to android box

Zaciekawił mnie ten model, wygląda ciekawie:
TELEWIZOR SONY KD65XE9005

W cenie do 10 tyś masz praktycznie 3 dobre telewizory Direct LED FALD

65XE9005 SONY Cena 9900 Dobry HDR , 35 stref wygaszania
65PUS7601 Philips Cena 8500 Słabszy HDR 120 stref wygaszania
65KS9500 Samsung Cena 9400 Dobry HDR , 150 stref wygaszania

za 12 tyś możesz już kupić OLED 65B6 LG
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Klasa cena do jakości najlepiej wypada Philips.
Sony za dopłatą to bardzo dobra jakość.
Zaloguj się w Klubie HDTV - to masz specjalną cenę na obydwa modele.
 

barburian

New member
Bez reklam
Jeśli kupujesz TV na kilka lat do przodu, zwróć też uwagę na to jakie formaty wizyjne przyszłościowe i obecne
obsługuje, np...Format Dolby Vision zatwierdziły już Studia Filmowe :
Lionsgate, Sony Pictures, Universal, oraz Warner Bros – te studia już od dłuższego czasu wspieraj format Dolby Vision. Niedawno do stawki dołączył także Disney, a teraz Paramount Pictures . I jak widać wojnę standardów
chyba wygra Dolby Vision ,a nie HDR10 - zresztą czas pokaże ....
ale na takie rzeczy też zwracaj uwagę kupując TV na wiele lat.
 

pepka

Member
Bez reklam
Jeżeli ks9500 odpada ze względu na zakrzywienie, to głos na xe9005 (teraz poniżej 9tys. w Saturnie).
 

kapajumi

New member
witam, również stoję przed wyborem tv 65 xe9005 mieści się w moim przedziale cenowym, gdybym jednak nie jadł przez miesiąc i skusiłbym się na coś droższego to 65xe9305 czy OLED65B6J ? a może coś innego zaproponujecie, tylko max do 12kk, z góry dziękuje za pomoc
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

witam, również stoję przed wyborem tv 65 xe9005 mieści się w moim przedziale cenowym, gdybym jednak nie jadł przez miesiąc i skusiłbym się na coś droższego to 65xe9305 czy OLED65B6J ? a może coś innego zaproponujecie, tylko max do 12kk, z góry dziękuje za pomoc


Miałem 65XE9005 to b.dobry TV i nie odbiega zbyt wiele od XE93 , ja osobiście gdybym miał do wydania 12k pln na TV bym kupił OLED-a 65B6 lub 65C6 z 3D
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

witam, również stoję przed wyborem tv 65 xe9005 mieści się w moim przedziale cenowym, gdybym jednak nie jadł przez miesiąc i skusiłbym się na coś droższego to 65xe9305 czy OLED65B6J ? a może coś innego zaproponujecie, tylko max do 12kk, z góry dziękuje za pomoc

No masz jeszcze w cenie 12.500 65DX900 do którego praktycznie żaden LED poza 65ZD9 nie ma startu.
 

kapajumi

New member
ogólnie zaczynałem z 7kk, tylko ciężko wybrać tv 65 w tym przedziale cenowym, druga sprawa to zależy mi na ratach 0 % i to mnie ogranicza ;) tak jak kolega pisał, w saturnie teraz mają w dobrej cenie xe9005 i raty 0%, więc chyba zostanę przy tańszej wersji i tak będę się żonie tłumaczył. można prosić jeszcze o opinie na temat LG 75UH780V cena 11400, wielkość może mnie przekonać do takiej ceny, tylko czy ten tv daje radę z takim formatem ? niestety LG OLED65B6J tam gdzie jest z ratami 0% cena sięga 14kk i przeważnie jest z ekspozycji
 

kapajumi

New member
nie wiedziałem że matryca Direct Led, fajnie, mój obecny ma Edge Led i nie raz doprowadza mnie do rozpaczy, mam nadzieje że będzie duża różnica, czytam recenzje xe93, po prostu woow, jest możliwość że stanieje do 10kk ?
 

kapajumi

New member
moja wiedza jest maleńka, opieram wszystko na tym co przeczytam lub zobaczę, na yt znalazłem fajne porównanie b7 z xe9, mam nadzieje że jest to przyczyną złych ustawień youtube.com/watch?v=eoxsZbk8K-A[/url]
 
Do góry