Jaki telewizor do 10.000 zł ? SONY KD65XE9005 ??

nagdob

Member
Bez reklam
moja wiedza jest maleńka, opieram wszystko na tym co przeczytam lub zobaczę, na yt znalazłem fajne porównanie b7 z xe9, mam nadzieje że jest to przyczyną złych ustawień youtube.com/watch?v=eoxsZbk8K-A[/url]

Na pewno w Sonym są włączone ciepłe kolory. Dla mnie osobiście bardziej odpowiada. Natomiast w LG są bardziej zimne, ale za to obraz jest bardziej szczegółowy. Trzeba by zbliżyć parametry wizyjne obrazu na jednym i drugim i dopiero wtedy zobaczyć szczegóły.
 

kapajumi

New member
murawa na b7 wygląda tragicznie, 0:07sek porównaj pasy, na b7 praktycznie cała murawa w jednym odcieniu a najlepsze są białe linie, miejscami ich nie ma ;) blizny, zmarszczki na twarzy i rękach porównywalne
 

nagdob

Member
Bez reklam
Czyżby B6 był lepszy od B7? Bo to co widać tutaj: youtube.com/watch?v=eoxsZbk8K-A[/url] to porażka dla LG.
 

pantomima

Banned
Moim zdaniem B6 to najlepszy wybor/ewentualnie B7 .
Nie rozumie jak mozna podrzucac namiary na wyzej wymieniane ledy , ktore maja sie nijak do tego oleda - na tle czerni, kontrastu/plastycznosci obrazu .
 

pantomima

Banned
Tak widzialem , ale on i tak nie zmienia mojej decyzji .

Oled jak nic, z naciskiem na profesjonalna kalibracje i zaden inny tv ;)
 

accu

New member
Bez reklam
niestety gwarancja 24 miesiące

Witam uprzejmie,

Mówi się trudno .
Jak dotrze do Ciebie zamówiony telewizor i troszkę się z nim "zaznajomisz" , to proszę
napisz swoje pierwsze spostrzeżenia np. po tygodniowym lub dwu-tygodniowym jego użytkowaniu . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

levider

New member
Wytłumaczy ktoś różnicę miedzy?

KD65XE9305
KD65XE9005

Warto dokładać do tego 1-szego czy lepszy by był OLED 65B6 LG?
 
Do góry