Jaki telewizor do 10.000 zł ? SONY KD65XE9005 ??

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To wybieraj 65PUS8102 Philipsa z rewelacyjną czernią w cenie 8199 zł

No i za niewielką dopłatą masz Oleda 65".
Zaloguj się tylko w klubie Hdtv.
 

ellah

New member
Kiki - ten philips jest duzo drozszy na te chwile od Sony , do tego opienie TV Philipsa od uzytkownikow, oprocz Waszych dwoch portali i starych wyjadaczy, sa tragiczne - glownie na temat wsparcia i supportu, wsyztsko jest w necie.

Stad moja ostroznosc nad ochami i achami czerni tego LCD, wolalbym raczej zatrzymac 1500 PLN i sie nie martwic co bedzie pozniej...

Wspomniales cos o Philipsie OLED - jaki model miales na mysli i jaka cena?
 

piczon

New member
Kiki - ten philips jest duzo drozszy na te chwile od Sony , do tego opienie TV Philipsa od uzytkownikow, oprocz Waszych dwoch portali i starych wyjadaczy, sa tragiczne - glownie na temat wsparcia i supportu, wsyztsko jest w necie.

Stad moja ostroznosc nad ochami i achami czerni tego LCD, wolalbym raczej zatrzymac 1500 PLN i sie nie martwic co bedzie pozniej...

Wspomniales cos o Philipsie OLED - jaki model miales na mysli i jaka cena?

dokladnie, ciezko zaufac bo tylu fuckupach... niestety rowniez philipsiakow zachwalanych tutaj w testach (kilka lat temu) ktore okazaly sie slimakami i wadliwymi matrycami.
samemu kusi mnie ten 65 z ambi, ale chyba jednak trzeba zostac przy sonym
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ellah - pokaż proszę wpisy o Philips 65PUS8102 ??
To jedyny model w tej klasie który ma 480 stref.
Dlatego czerń jest rewelacyjna.
Android jest już też z zapasem pamięci więc nic się nie dyga ani nie wiesza.
Płynność rewelacyjna , podobnie jak wyposażenie.
Ambilight jest tylko dopełnieniem radości.

==============================

piczon - zrobisz jak uważasz , ale lepszego nie kupisz obecnie w tej cenie.
Może startować do porównania Sony też z FALD - ale kosztuje 16.900 zł
 

ellah

New member
KIKI - a zagwarantujesz ze sie nie zjebie po 1 roku? Wydaje mi sie ze nie, patrzac jednak na opinie duzo wiecej jest takich o Philipsach niz o Sony. Owszem zachwyt jest na poczatku ale pozniej na to nei zwracasz uwage, a przychodzi do placzu kiedy sie zepsuje...
Pod tym wzgledem jednak wybacz ale nie mozemy porowywac serwisue Sony do Philipsa...
 

accu

New member
Bez reklam
ellah - pokaż proszę wpisy o Philips 65PUS8102 ??
To jedyny model w tej klasie który ma 480 stref.



==============================


Witam uprzejmie,

Moim skromnym zdaniem telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 ma lokalne przyciemnianie (FALD) - 128 stref . :-| 480 stref - czego ta liczba dotyczy ?

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

ellah

New member
Poza tym KIKI - przeciez to jest model Philipsa sprzed 1-2 miesiecy, to gdzie i kiedy mial sie zepsuc???

Poczekajmy z rok i wrocimy do tematu...lol
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja tez Philipsowi nie potrafię zaufać patrząc na to co ludzie mają w czasie użytkowania i ten serwis w Radomiu zniechęca...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zepsuć się zawsze może - o tylko sprzęt.
Jakość powala na kolana.
Posiada pełne podświetlenie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tylko Kiki jest jedna różnica są takie rzeczy z rtv że jeszcze wielu osobom nawet ani razu nie odmówiły posłuszeństwa, a tv to urządzenia, które przodują teraz w awariach... a jak doliczymy do tego problemy przy egzekwowaniu naprawy w ramach gwarancji to koło się zamyka... a daleko nie trzeba patrzeć wystarczy poczytać same rzeczy odnosnie tylko aktualizacji w tv i jakie sa problemy.. zresztą gdyby tak było pięknie to ze 3 lata dawali by sami Producenci a oni jakby mogli to i tych dwóch by nie dawali patrząc jak często tv się rozwala w ciągu pierwszych 2-3 lat..
 
Do góry