Sony KDL 32D3000

kuba380

New member
sonykdld3000.jpg


Tak ten telewizorek wyglada :cool: a tu zamieszczam linka o tym telewizorku
--> http://www.guenstiger.de/gt/main.asp?produkt=439266 <--
Niestety nic wiecej o nim nie wiem :cry:Kiedy będzie jego premiera itp :confused: Jak ktos bedzie o nim cos wiedzial prosze pisac.

Tu jest jego specyfikacja :

Format 16/9

Diagonale 82 cm

Diagonale image 70 ŕ 89 cm

Contraste 8000:1

Luminosité 450 cd/m˛

Résolution max. 1366 x 768 pixels

100 Hertz Oui

Connectique vidéo 1 x Composante 1 x Composite 1 x S-Vidéo 1 x VGA 2 x Péritels 3 x HDMi

Compatibilité HD HD Ready

Compatible HDCP Oui

Fonctions supplémentaires Tuner TNT intégré

A tyle CHYBA będzie kosztował:1 166,00 €
 
Ostatnia edycja:

lolek

New member
Dużo ciekawych informacji o tym tv można znaleźć na avforums.
Największa nowością i zaletą tego tv obok 100 Hz (system Motionflow +100Hz) ma być 10 bitowe przetwarzanie obrazu (obecnie standardem jest 8 bit), które zwiększa poziom gradacji kolorów z obecnych 256 do 1024 stopni. W praktyce ma to dawać efekt, który obrazuje zdjęcie na samym dole tej strony.
Jak twierdzą ci, co sie ponoć znają, ma to być pierwszy LCD, który będzie mógł powalczyć z plazmami. Czy tak będzie? Mam nadzieję, że zobaczymy już w czerwcu i to w cenach jakie padają w zapowiedziach.
Pozdrawiam
 

lolek

New member
Zdjęcie wklejone prze Kiki to model x2550, zdjęcie modelu d3000, o którym jest mowa w tym wątku to zdjęcie wklejone w pierwszym poście przez Kuba380.
Pozdrawiam.
 

zsz11

New member
co do ceny!!!!!!

Hmmmmmm!!!!!Cena narazie wysoka ale jak pomyśle że po zaledwie półroku mój sony staniał o 1500zł to perspektywy nie są najgorsze!
 

PiotrekDGT

New member
Czy wie może ktoś z was jak bardzo model ten może potanieć do końca tego roku (listopad/grudzień), bo mam ochotę go sobie sprezentować do sypialni?:p
Czy cena <3400PLN lub jej równa jest realna?:rolleyes:
Dodam tylko, że obecnie model ten można znaleść w internecie (konkretnie na Ceneo) za 4300PLN...
 
Do góry