Aktualizacja AndroidTV do wersji 7.0 ruszyła

RadzioZ

New member
Witam! Też mam problem z obrazem po aktualizacji, z tymże do androida 6. Widzę, że problem jest poważny -wiele osób już to zgłaszało. I o dziwo chodzi o aktualizację zarówno do wersji 7 jak i 6. Mój tv to 55w809c. Po aktualizacji siadły kolory obraz jest mdły, pikseloza przy materiałach 720p. Wypowiadałem się też na ten temat na oficjalnym forum sony.
 

devil905

New member
Kupiłem tydzien temu tv xe9005. Dzien pozniej zaaktualizowalem system i wydaje mi sie ze po tej aktualizacji podczas ogladania gdy kamera pokazuje nowy obraz to na samym poczatku jest lekkie szarpniecie obrazu. Widac to gdy pokazywany jest nowy obraz i to w ruchu kamery. Ktos to zaobserwowal? Da sie wrocic do systemu z ktorym kupilem tv w sklepie? Jakas pomoc, link? Jak to zrobic. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie da się wrócić... Jak nowym jestem co użytkuje androida to lepiej na drugi raz poczekać z aktualizacjami.. Sony się uczy Androida tylko wolno im to idzie..jak nie mieli problemu z SO to wymyślili żeby w ich tv był android i co jakiś czas przy aktualizacjach wyskakują nowe badziewia..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A nie mozna sciagnac poprzedniego systemu na pendrive i zainstalowac z usb? Pozostaje czekac na kolejny update ? :/

Niestety KOlego tak jak napisałem warto jest czekać aż się podejmie decyzję o aktualizacji.. a jak tv dobrze Ci chodzi to naprawdę warto się zastanowić czy warto aktualizować..
 

devil905

New member
Musze sprostowac swoje podejrzenia co do rwiacego obrazu. Raczej na pewno to nie wina tv tylko dekodera nc+ ( slaby sygnal lub poprostu stary dekodera tak wyswietla). Filmy na odtwarzaczu bluray Sony chodza bardzo plynnie, tak samo jak wlaczy sie filmy poprzez wbudowana przegladarke w tv. Wyglada, ze jest wszystko super :)
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Musze sprostowac swoje podejrzenia co do rwiacego obrazu. Raczej na pewno to nie wina tv tylko dekodera nc+ ( slaby sygnal lub poprostu stary dekodera tak wyswietla). Filmy na odtwarzaczu bluray Sony chodza bardzo plynnie, tak samo jak wlaczy sie filmy poprzez wbudowana przegladarke w tv. Wyglada, ze jest wszystko super :)

Gdyby jednak winny był telewizor to spróbuj na nowo go zainstalować to znaczy włącz ustawienia fabryczne i od nowa wszystko poustawiaj.Czytam watki o sonym i w wielu przypadkach właśnie to pomagało.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Chyba warto poświęcić trochę czasu .
Kanały skopiować na pendriva a ustawienia sfotografować na komórę zawsze się przyda.
 
Ostatnia edycja:

devil905

New member
Ale co da przywrocenie ustawien fabrycznych wtedy jak aktualizacja jest juz ta co sie sciagnrla i sie nie cofa do starszych wersji. To sie dzieje tylko na dekoderze nc+ :)
 

werter8

New member
Czy TV powinien rozpoznać treści HDR na YT i przełączyć się w tryb HDR automatycznie?

Pytam gdyż na Netflixie rozpoznaje HDR. Na YT nie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak zwykle tyle przeprowadza prób że xxxx osób z palcem w ... zostanie i co egz danego modelu to inna anomalia wyskoczy... już to widzę ...
 

RadzioZ

New member
Jak zwykle tyle przeprowadza prób że xxxx osób z palcem w ... zostanie i co egz danego modelu to inna anomalia wyskoczy... już to widzę ...

Święta racja. Mi aktualizacja do 6.0 pogorszyła jakość obrazu, kolejna trochę go poprawiła. Teraz czekam na następną i jak obraz nie wróci do normalności do wyp...ę ten telewizor w pizdu.
 
Do góry