WE750 vs WE755

Qsay

New member
Czym te dwa modele sie roznia? Juz prawie miesiac od ich premiery w Polsce a informacji mniej niz czerwonych krwinek u anemika. Zastanawiam sie nad tymi modelami poniewaz posiadam ps3 i ps4. TV sluzy mi glownie do grania, zona nie zezwala na wiekszy niz 49'' wiec 4k mnie raczej nie interesuje. Czy ktos wie jaki input lag posiadaja te tv w trybach gra i gra hdr? Oraz czy w tych modelach hdr jest w ogole widoczny? Dziekuje za kazda informacje lub ewentualna inna propozycje. Nie chce wydac wiecej niz 3k i nie wiem czy w ogole intersowac sie tymi wynalazkami.
 
Ostatnia edycja:

zaglobaa

New member
gdzieś na stronie sony można znaleźć szczegółowe porównanie tych modeli, przeglądałem kiedyś i z tego co zauważyłem to we755 ma dodatkowo tuner satelitarny
 

Qsay

New member
Bardziej mnie martwi input lag, poziom czerni, jakosc podswietlenia (edge led tu chyba jest) i czy w ogole widac to hdr zwlaszcza ze mam zwykla ps4 (ale chce zobaczyc horizona wlasnie z tym hdrem z zwyklej ps4)
 

Qsay

New member
Ale jakiej wielkości szukasz?
Ile masz max kasy ?

Informacje napisałem w pierwszym poście, ale powtórze. Nie większy niż 49" i do 3000 zł. Zależy mi głównie na graniu na konsolach. Miło było by też zobaczyć chodź trochę efekt HDR zwłaszcza, że już zwykła PS4 na to pozwala. Dzięki za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z bardzo dobrych masz z HDR masz:
- Philips 49PUS6561 za 2950 zł
- TCL 49P60 za 2350 zł
- Thomson 49UC64 za 2450 zł
 
Do góry