sony 809c gorsza jakość obrazu po aktualizacji

RadzioZ

New member
Chyba udalo mi sie poprawic jakosc obrazu, jakby ktos byl zainteresowany to zapraszam na forum sony

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka
 

RadzioZ

New member
Napisz tutaj co zrobiłeś.

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka
Ok. W takim razie-zrobilem reset do ustawien fabrycznych, skonfigurowalem tv-czyli czas, jezyk, wifi i takie tam. Odpalilem tv, wszedlem do menu home, zauwylem ze czesc aplikacji ma jeszcze stare ikonki i sie nie zaktualizowala najwyrazniej. Jak najszybciej (teraz mysle ze moglem tez odlaczyc net)wszedlem w ustawienia-aplikacje i wylaczylem automatyczna aktualizacje aplikacji (wymus zatrzymanie).i od czwartku mam obraz znow jak zyleta.sadze ze jakas apka cos mieszala-mozr jadla za duzo ramu-nie wiem.wazne ze dziala.roznica ogromna:)

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka
 

RadzioZ

New member
Niestety.obraz znow jest do bani.przez jakis czas bylo ok teraz znow lipa:-(

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka
 

RadzioZ

New member
Ku...a z tym je...m telewizorem- raz odbiera ładnie-normalnie , a raz obraz jakiś beznadziejny, rozmyty - mimo oglądania tej samej treści-o co chodzi k...a...
Tak samo z androidem -raz wszystko śmiga a raz się tnie! A już myślałem, że po aktualizacji wszystko wróci do normy.Czy jest jakiś na forum fachowiec z Białegostoku , który pomógł by mi ogarnąć ten tv,tzn. obadać go i profesjonalnie opisać problemy - chcę ponownie oddać tv do serwisu ale z mocnym opisem błędów i argumentacją to może mnie znów nie zleją. HELP!
 
Do góry