Telewizor Ultra HD firmy Sony KD-65XE8505 - jeden z pierwszych oglądów tego modelu -linia 2017.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 27 marca 2017 r. na francuskim portalu lesnumeriques.com zamieszczony został test telewizora
Ultra HD firmy Sony KD-65XE8505 . Testujący ten telewizor podkreśla wysoką jakość wyświetlanego obrazu na ekranie tego telewizora , jakość wykonania . :|

Sony KD-65XE8505 : Test complet - Les Numériques

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

pepka

Member
Bez reklam
Również tak myślę. Samsung dał d***, Philips sensowne telewizory serii 8 pokaże latem (oby), Panasonic i LG to narazie niewiadoma. Na 99,9% ląduje u mnie w sypialni xe85 albo xe90. Jakość wykonania tip-top, obraz z pierwszych testów również rewelacja.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Dla mnie XE85 jest bardzo przeciętny,jak już to tylko XE93 ! Z cenami w tym roku wszystkie firmy przesadziły.
 

Ethen84

New member
Pytanie brzmi: czy warto dopłacać 2k pln do 65XE90 czy brać 65XE85. Bez porządnego testu ciężko na nie odpowiedzieć (wydaje mi się, że organoleptycznie w jasnym sklepie mimo wszystko nie da się tego dobrze ocenić).
 

RHJG

New member
Bez reklam
Czy ja coś takiego napisałem ? Jestem realistą... Dla mnie średniej klasy w Sony jest XE90,dlatego polecam moim zdaniem ciekawszy XE93.
 

pepka

Member
Bez reklam
W cenie xe93 wolałbym oleda od LG [emoji6]albo dołożył 3k i szukał zd9. Dla mnie do sypialni, telewizor za +15k to zdecydowany przerost formy nad treścią.
 

pepka

Member
Bez reklam
^ to nie do końca tak ;) Sypialnia jest wąska i długa. Do tv będzie ponad 3 metry. Plan jest jednak taki, żeby postawić ten TV w salonie do lata, potem przenieść go do sypialni, a do salonu kupić już coś "docelowego". taki podstęp trochę ale przy okazji przekonam się czy może warto rozważyć docelowo model 75 cali (choć z rysunków i szablonów wychodzi wieeeelka krowa, kanapa w salonie podsunięta do tv na 2.8m :twisted:).
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Ja do sypialni kupiłbym Oled 55"B6 a do salonu coś jaśniejszego 65" Sony XE93,ZD9,Samsung Q9,Panasonic DX900
 

pepka

Member
Bez reklam
Pewnie dlatego, że ciemno [emoji6]
U mnie w sypialni zawsze lampka albo jakaś świeczka, za to w salonie lubie atmosferę jak w trumnie [emoji6]
No i 55 cali to pokurcz a nie telewizor... [emoji41]
Edit: Pomijając kwestie koloru ramki. Czy w realnym świecie zauważalna jest różnica 200Hz w Motionflow? Czy to tylko cyferki do broszury?
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Dziwny ten Twój salon ja mam tak w piwnicy....Każdy ma jak lubi,co do 55" wstawisz do"kiszki" to się przekonasz,ze nie jest taki mały.Różnicy w motion nie zauważysz moim zdaniem.W sumie to i tak rozbije się o kasę-marzenia a realia często życie szybko weryfikuje ?
 

pepka

Member
Bez reklam
Wieczorem rolety w dół i jest ciemno. Za dnia mam ciekawsze rzeczy do robienia niż siedzenie przed tv ;-). Zegark, rower i deska pochłaniają budżet na telewizor x5, także trzeba kalkulować.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Ok ale światło zapalasz od czasu do czasu wieczorem w salonie ? Dlatego polecam te wcześniej przeze mnie wymienione TV,dobrze,że jest w czym wybierać,zaintrygowałeś mnie,napisz jak już kupisz, co tak na prawdę wybrałeś ?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Test telewizora Ultra HD firmy Sony KD-55XE8505 ukazał się 17 maja 2017 r. na duńskim portalu
flatpanels.dk .

Sony XE85 test - FlatpanelsDK

Konkluzja . HDR słaby , system operacyjny Android nadal nie działa płynnie , dźwięk mógłby być lepszy . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Gwoli ścisłości należy odnotować nowy test telewizora Ultra HD firmy Sony KD-55XE8505 opublikowany
20 maja 2017 r. na portalu benchmark.pl . :-|

Sony KD-55XE8505

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

barton12

New member
A mój 65XE8505 przestał się łączyć po WiFi.. albo w ogóle nie wykrywa sieci albo wykrywa ale się nie łączy...Robiłem już powrót do ustawień fabrycznych i nic to nie daje...jakieś pomysły?
 
Do góry