Sony 55 XE9005 czy Sony 55 XE9305

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Mam tuner Vu Ultimo 4K, i do którego HDMI 1 czy HDMI 3 ARC mam go podłączyć? Czy w którymś będzie lepszy obraz



HDMI ARC (Audio Return Channel). Funkcja ARC przesyła dźwięk telewizora z gniazda wejściowego HDMI telewizora do urządzenia AV (tego zestawu, wzmacniacza AV, soundbara itp.) przez kabel HDMI.
Obraz będzie taki sam na każdym wyjsciu HDMI
 

zxxxz

New member
Witam. Gdy oglądam teledyski na You Tube to gdy wszystkie są w rozdzielczości 4K to jest dobrze ale jak któryś jest w 1080 to następny nawet gdy jest 4K to odtwarza mi w 1080 i muszę ręcznie przestawić na 4K. Czy można tak zrobić by You Tube odtwarzał zawsze najlepszą jakość filmu? Oczywiście TV Sony XE9305.
 
Witam. Gdy oglądam teledyski na You Tube to gdy wszystkie są w rozdzielczości 4K to jest dobrze ale jak któryś jest w 1080 to następny nawet gdy jest 4K to odtwarza mi w 1080 i muszę ręcznie przestawić na 4K. Czy można tak zrobić by You Tube odtwarzał zawsze najlepszą jakość filmu? Oczywiście TV Sony XE9305.



Co to znaczy ręcznie przestawić na 4k? Przecież telewizor sam sobie wybiera jakość filmu. Jedyne co możesz zmienić to włączone HQ lub wyłączone. Przynajmniej tak jest u mnie na 65XE9305
 

zxxxz

New member
To mi powiedz czy gdzieś się ustawiają aby wybierał najwyższą jakość czy robi to z automatu?
 
Telewizor sam wybiera jakość. Puść teledysk/film, daj strzałką w dół, wciśnij HQ a ujrzysz w jakieś jakości został on wrzucony na youtube.
I tego już nie przeskoczysz.
 
Do góry