65xe9305 czy 65dx900

PiotrMKG

New member
Witam,

Jako że mój telewizor powoli umiera i będę musiał kupić nowy zwracam się z prośba o pomoc w wyborze nowego. Cena max 16k pln, nie interesują mnie praktycznie żadne funkcje smart w tv, w obecnym ani razu z nich nie skorzystałem. Do tv jest podłączony htpc (kodi tv i gry). Przed tv nie siedzę idealnie prostopadle (Ok. 10st odchylenia w pionie i w poziomie)
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Witam,

Jako że mój telewizor powoli umiera i będę musiał kupić nowy zwracam się z prośba o pomoc w wyborze nowego. Cena max 16k pln, nie interesują mnie praktycznie żadne funkcje smart w tv, w obecnym ani razu z nich nie skorzystałem. Do tv jest podłączony htpc (kodi tv i gry). Przed tv nie siedzę idealnie prostopadle (Ok. 10st odchylenia w pionie i w poziomie)


Witaj, z tych 2-ch TV to raczej - 65DX900 z uwagi na FALD i 512 stref
Pomyśl jeszcze o OLED 65 cali - też się mieści w tej cenie .

Napisz jeszcze z jakiej odległości oglądasz TV ?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Barburian bardzo dobrze gada polać mu zdecydowanie lg oled kolego jak masz tyle kasy bierz oleda jakoś obrazu powala na kolana do tego kiedy kino domowe i nie wychodzisz z pokoju podczas seansów filmowych bierz oleda. Idź do sklepu zobacz go na żywo.
 
Barburian bardzo dobrze gada polać mu zdecydowanie lg oled kolego jak masz tyle kasy bierz oleda jakoś obrazu powala na kolana do tego kiedy kino domowe i nie wychodzisz z pokoju podczas seansów filmowych bierz oleda. Idź do sklepu zobacz go na żywo.


A przy okazji zadaj sobie pytanie: czy lepiej kupić LCD który jest na rynku od wielu, wielu lat i znamy wszystkie jego mankamenty na wylot więc wiemy co nas czeka czy też kupić OLEDa (drugiej generacji tak naprawdę) i czekać co też za kilka lat stanie się z telewizorem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja też czekam spokojnie na Oleda. Ale przyjdzie jeszcze czas.
Ten Sony gra bardzo dobrze !
A kiedy planujesz zakup ?
 

PiotrMKG

New member
No to teraz do wyboru doszedł 65zd9, znajomy chce mi go sprzedać za 10k wyświecone 600h brać?
Zmienia na ten sam model tylko większy
 

accu

New member
Bez reklam
No to teraz do wyboru doszedł 65zd9, znajomy chce mi go sprzedać za 10k wyświecone 600h brać?
Zmienia na ten sam model tylko większy

Witam uprzejmie,

Moim skromnym zdaniem , proszę sprawdzić telewizor , 600 godzin pracy to niewiele , jak wszystko będzie w porządku , można zakupić ten telewizor za tą sumą . :| (zawsze jeszcze można próbować negocjować cenę , może się uda)


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Od strony wizualnej i technicznej wszystko OK, znajomego więcej nie ma w domu niż jest także stan telewizora tzw igła ;)

Witam uprzejmie,

Telewizor jest jeszcze na gwarancji ( nie napisałeś czy był kupiony z 5-letnią gwarancją).
Nic tylko dokonać udanej transakcji zakupu i cieszyć bardzo dobrym obrazem , jaki wyświetla
ten telewizor , bez dwóch zdań .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Gwarancja 24m-ce a ta seria była sprzedawana z 5latnią gwarancją? Bo nawet teraz w Sony centre dają też tylko 2 lata

Witam uprzejmie,

To jest kwestia dogadania się przy zakupie w danym sklepie . W jednym sklepie Sony Centre "idzie" wynegocjować
gwarancję 5-letnią , w drugim nie . Trzeba umieć negocjować , tj. umiejętnie rozmawiać ze
sprzedającym . Są również czasem promocje , tylko trzeba na taką natrafić akurat jak się kupuje .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Gacca

New member
Witam.Podłączam się pod wątek.Przymierzam się do zakupu tv.W grę wchodzi
sony 65xe9305
panasonic 65dx900
Proszę o pomoc?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Odpowiedz proszę na pytania:
Co będziesz podłączał ?
Czy korzystać zamierzasz z aplikacji ?
Jaki masz teraz telewizor.

Zaloguj się w klubie HDTV, to masz specjalna ofertę.
Obydwa są dostępne z kalibrację - dla niebieskich członków forum.
 
Do góry