65xe9305 czy 65dx900

Gacca

New member
Do tv będzie podłączona póki co telewizja naziemna Dvbt,konsola Ps4.Nadmienie,że obecnie posiadam samsunga 46c750.Dosyć często oglądam filmy z zew. nośników.Priorytem jest dla mnie obraz.Chciałbym żeby nowy tv dosyć dobrze radził sobie z ruchem.Czytałe sporo o odu modelach i już sam nie wiem.Niby panas ma 512 stref wygaszania,a sony go momentami zagina.Zdaję sobie sprawę że obie matryce są inaczej podświetlane.Proszę o wyszczególnie mocnych i słabych stron tych dwóch konkretnych modeli.Bo ja już zwariowałem.
 
W sony centre obniżka 65xe9305 o 2 tys. zł i teraz kosztuje 12999zł.
To chyba rozwiązuje Twój dylemat.
Aha to mówię ja - szczęśliwy posiadacz 65xe9305
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Od wczoraj zmienili cenę , więc kosztuje dla niebieskich jeszcze mniej i to z kalibracją gratis.
 

nagdob

Member
Bez reklam
Od wczoraj zmienili cenę , więc kosztuje dla niebieskich jeszcze mniej i to z kalibracją gratis.

A jaka długość gwarancji, że się tak zapytam?

Kiki lub też oczywiście inni znawcy.
Mam kilka pytań odnośnie tego TV 65xe9305:
1. Kwestia głośników - ile dokładnie ich jest? I czy dają efekt dźwięku przestrzennego 5.1?
2. Czy konieczny jest subwoofer? A jeżeli tak, to czy można podłączyć bezprzewodowy?
3. Jaka ewentualnie jest alternatywa (tylko 65 cali) do oglądania w zasadzie głównie TV SAT - NC+ z wbudowanego tunera przy wykorzystaniu CI+?
4. I jeszcze jedno, nie związane z TV. Czy istnieją kina domowe z Blu Ray Sony, w których wszystkie głośniki są bezprzewodowe? I czy każdy głośnik ma kabel sieciowy, czy jakąś baterię?

Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:
A jaka długość gwarancji, że się tak zapytam?

Kiki lub też oczywiście inni znawcy.
Mam kilka pytań odnośnie tego TV 65xe9305:
1. Kwestia głośników - ile dokładnie ich jest? I czy dają efekt dźwięku przestrzennego 5.1?
2. Czy konieczny jest subwoofer? A jeżeli tak, to czy można podłączyć bezprzewodowy?


Jako posiadacz 65xe9305 mogę odpowiedzieć na dwa pierwsze:
ad1. Głośniki w tym telewizorze to popierdółki - dla niewymagającego oglądacza. Nie ma żadnego 5.1
ad2. Jest opcja bezprzewodowego subwoofera
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz Fidelio E5 za 2699 zł z głośnikami bezprzewodowymi.
Gwarancja 2 lata , ale możesz przedłużyć do 5 lat .
Alternatywa - to :
- Philips 65PUS7601
- Panasonic 65XE780
- Philips 65PUS7502
- Samsung 65MU8002
 

accu

New member
Bez reklam
Masz Fidelio E5 za 2699 zł z głośnikami bezprzewodowymi.
Gwarancja 2 lata , ale możesz przedłużyć do 5 lat .
Alternatywa - to :
- Philips 65PUS7601
- Panasonic 65XE780
- Philips 65PUS7502
- Samsung 65MU8002

Witam uprzejmie,
Może i alternatywa , lecz to nie klasa telewizorów firmy Panasonic TX-65DX900 czy firmy Sony KD-65XE9305 moim , skromnym zdaniem . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Witam.Mam pytanie do użytkownika.
Na kilku testach było pokazane jak na tym tv w ciemnych scenach z filmami które mają pasy na dole i górze widać przejaśnienia właśnie na tych pasach wiesz o co chodzi? Czy przeszkadza to w podczas filmu.
od 4.00 do 4.15 na tym filmiku na górnym pasie
https://www.youtube.com/watch?v=mBD9ivZPvPc




W sony centre obniżka 65xe9305 o 2 tys. zł i teraz kosztuje 12999zł.
To chyba rozwiązuje Twój dylemat.
Aha to mówię ja - szczęśliwy posiadacz 65xe9305
 
Ostatnia edycja:

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Dokładnie 9305 ma z dołu i góry podświetlenie podobno lepsze efekty w ciemnych scenach .Tylko z tego powodu jest wada pytanie na ile to przeszkadza w oglądaniu filmów z czarnymi pasami.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Rozważ też 65KS9500 jeśli nie przeszkadza Ci curved, bo ten Samsung jest lepszy od 65XE9005

Szkoda tylko że nie ma samsunga 55 mam 3 metry do tv i 65 chyba będzie za duży.
Soniaka 93 jeszcze nie skreślam czekam na opinie .Zastanawia mnie jeszcze jak białe napisy wpływają na rozjaśnienia.
 

barburian

New member
Bez reklam
Odległość

Szkoda tylko że nie ma samsunga 55 mam 3 metry do tv i 65 chyba będzie za duży.
Soniaka 93 jeszcze nie skreślam czekam na opinie .Zastanawia mnie jeszcze jak białe napisy wpływają na rozjaśnienia.

Witaj , zapewniam Cię że 3m do 65 cali jest idealnie, oglądałem 65 cali z 3,5m i sprzedałem
bo był zbyt mały , teraz kupiłem 75 cali i jest dobrze, gdyby było 80-90 cali by było idealnie.
Bierz 65KS9500 lub 65XE9005 i będziesz mega zadowolony. Z uwagi na ilość stref bym wybrał
Samsunga
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Az ślinka cieknie na 65 .Czy jakość obrazu nie pogorszy się teraz mam 46cali.Głównie kanały sat a wieczorem jakiś film mkv 1080 lub 720.Ogladanie demo 4k do mnie nie przemawia.
 
Do góry