Pierwszy ogląd telewizora Ultra HD firmy Sony KD-49XE9005

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 22 marca 2017 r. na portalu brytyjskim WHAT HI*FI ? ukazał się jeden z pierwszych testów
telewizora Ultra HD firmy Sony KD-49XE9005 . Brak co prawda danych pomiarowych w teście , ale
telewizor ten zyskał przychylność testującego . :-|
Prawdopodobnie ten telewizor zyska dużą popularność . :-|
Będą zapewne inne testy tego telewizora , już nie tak subiektywne i wtedy będzie wiadomo co i jak . Ale pierwszy ogląd został zrobiony .

Sony KD-49XE9005 review | What Hi-Fi?

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
49 cali będzie?

Witam uprzejmie,

Seria telewizorów Ultra HD firmy Sony XE85 obejmuje trzy modele , a mianowicie w wielkościach
przekątnych ekranu 55" , 65" i 75" . :|

Wątek ten założyłem dla telewizora firmy Sony KD-49XE9005 . :|
Będzie dostępny w połowie kwietnia 2017 r .
BTW,

Proszę założyć stosowny wątek i tam pisać o telewizorach firmy Sony serii XE85 . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Natrafiłem na test telewizora Ultra HD firmy Sony KD-49XE9005 na włoskim portalu dday.it .
Test ten napisany w dniu 23 marca 2017 r. jest przystępny moim skromnym zdaniem dla przeciętnego potencjalnego nabywcy tego modelu .:|
A "trawka" na stadionie "prima sort" . ;-)
Brawo Włosi . ;)

Sony TV XE90 da 49

I gitara cichutko gra . ;-)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

zxxxz

New member
Czy Sony X900E LED to jest ten Sony KD-XE9005, bo na Rtings nie widzę tego
Sony KD-XE9005, a jest tylko Sony X900E LED.
 

adijar88

New member
Czekam z niecierpliwością, dokładnie takiego tv szukałem więc jak tylko się pojawi nie będę już patrzył na inne i go kupię. Wiadomo coś kiedy można się go spodziewać?
 

adijar88

New member
Przyznam szczerze że nie widziałem nigdzie, w rozmiarze 55" jak najbardziej. Natomiast 49" tylko za granicą. Więc jeśli jest w PL proszę o jakieś namiary gdzie kupic :)
 

accu

New member
Bez reklam
Przyznam szczerze że nie widziałem nigdzie, w rozmiarze 55" jak najbardziej. Natomiast 49" tylko za granicą. Więc jeśli jest w PL proszę o jakieś namiary gdzie kupic :)

Witam uprzejmie,

49" powinien być dostępny w połowie kwietnia 2017 r .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Bonet

New member
A u nas pełny test to kiedy będzie ?

Nie łudź się ... tu się tylko sprzedaje ... Ostatni - zresztą kiepski- test TV jaki ukazał się na tym forum, a raczej w tym sklepie, to "opis" Hitachi 43HGW69 z 9 maja 2016 r. .
Jeśli chodzi o testy i recenzje TV to to forum zeszło na psy ... Szkoda ...
 

accu

New member
Bez reklam
Czekam z niecierpliwością, dokładnie takiego tv szukałem więc jak tylko się pojawi nie będę już patrzył na inne i go kupię. Wiadomo coś kiedy można się go spodziewać?

Witam uprzejmie,

Dzisiaj rano tj. 06 kwietnia 2017 r. otrzymałem od KSK Dystrybucja sp. z o.o . w Katowicach
informację , że dzisiaj powinna być dostawa telewizora Ultra HD firmy Sony KD-49XE9005
do ich sklepu . Cena tego telewizora wyniesie 5999.00 zł .
+ klawiatura z wireless touch Logitech K400+ za 1.00 zł . Zapraszają mnie do zakupu .
Uprzednio pytałem , kiedy telewizor firmy Sony KD-49XE9005 będzie dostępny .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry