Pierwszy ogląd telewizora Ultra HD firmy Sony KD-49XE9005

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Kolejny test telewizora Ultra HD firmy Sony KD-49XE9005 . Test opublikowany w dniu 15 lipca 2017 r.

Sony Bravia 49XE9005 - test
Podsumowanie . Godny polecenia . Bardzo dobra jakość obrazu . Wyświetlacz(matryca) zastosowany w tym telewizorze jest typu VA 100/120 Hz firmy Samsung . Ponad przeciętny jasny tryb HDR . :-|


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

pener77

New member
Witam.

Mam pytanie odnośnie matrycy. Czy u was też na całej długości ramki matryca nie jest do niczego przytwierdzona i się ugina. Dziwnie trochę to wygląda wg mnie. Mój model to 65xe9005.
 

yoogii

New member
Czy też macie problemy z odtwarzaniem YouTube?
Widać, że jest zbuforowane na kilka sekund do przodu ( mocno widoczny szary pasek przed aktualną pozycją filmu) a mimo tego nawet na jakości FHD co jakiś czas nieco tnie.

Wracając też do poprzedniego pytania. Czy telewizor sprawniej pobierze film z dysku sieciowego jeśli podłączę go WiFi czy LAN. WiFi teoretycznie wiadomo jakiej klasy ale o Ethernet nic oficjalnie nie wiadomo.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Sama się chyba nie rusza ;) , z tego co mi wiadomo to tak ma być i lepiej paluchami nie naginaj , przyciskaj bo można zrobić sobie kłopot. Przecież nie przeszkadza to w oglądaniu treści wyświetlanych przez ten TV więc daj sobie spokój .
 
Do góry