Android TV 6.0

macias1982

New member
Po updatecie na KDL-65X8505C po wejściu w ustawienia layout(szata graficzna )wygląda tak samo jak w Androidzie 5 coś nie do końca sie zapdetowało, przywracanie ustawień fabrycznych nie pomaga, czy ktoś ma podobnie ?
 

luk085

New member
A ja mam problem. Sciągnąłem aktualizację, rozpakowałem, skopiowałem na pendrive. Wpiąłem pendrive do tv, wyskoczyła informacja, że trwa kopiowanie aktualizacji z pamięci USB. Po zakończeniu do 100% telewizor się wyłączył. Myślałem że restart. Niestety jest czarny ekran, dioda się nie świeci. I tak czekam już 40 minut i nic. Przycisk power na pilocie ani na tv nie działa. Mam go odłączyć z prądu na jakiś czas i próbować? Telewizor KD-65XD9305.

UPDATE:
Po wyciągnięciu wszystkich kabli dalej nie działał. Wyciągnąłem również pendrive'a, zostawiłem tylko kabel zasilający i eureka! Włączył się i właśnie robi 'Updating'. Przyczyną był włożony pendrive. Ciekawe..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja w dwóch innych modelach zawsze przez usb robiłem i nigdy nie miałem czegoś takiego... i zawsze na końcu jest informacja żeby wyciągnąć pena..coś zgłupiało- pytanie co...
 
Ostatnia edycja:

FotoVideo

Member
Wczoraj przeprowadziłem aktualizacje Sony KDL-65X8505C wygląd po wejsciu w HOME oraz menu bez zmian ! Aktualizacja przywrócila w systemowym odtwarzaczu wideo mozliwosc odtwarzania 21:9 w oryginalnej proprcji.
 

krishd

New member
Pobrałem plik wypakowałem skopiowałem, włączyłem tv wsadziłem pendriva i oprócz File Explorer nic się nie pojawia na ekranie. W czym problem??
 

krishd

New member
Robiłem tak ale nic się nie działo Zrobiłem restart i zaskoczyło idzie Czekam aż się skończy :)

Natapatalkane z5
 

bluray

Banned
Masz niefart.
U mnie aktualizacja do ANDROID 6.0 trwała z pena ok. 5 min.
Wszystko śmiga. KOODI v. 17 gra.
Prawda taka, że PHILIPS TV zwlekał długo z 6.0.
Jest efekt. Bo wszystko dziś działa optymalnie.
dotyczy serii 6401/6561/7801.


ps.:
YT 4k - OK stereo,
NETFLIX 4k HDR audio 5.1 - OK,
HDMI ARC daje Bit Stream na KD przez TV PHILIPS ...
Bez HD AUDIO bo nie ma tego w standardzie ARC.
Więc dts/DD/LPCM idzie jak trzeba.
Nie mam pytań.
 
Ostatnia edycja:

jarmalik

Member
Bez reklam
U mnie niewiele się zmieniło. Na lepsze to że stare filmy w formacie 4:3 nie są rozciągane do pełnego ekranu, a na gorsze że Kodi 17.0 wolno działa i często się "wykrzacza". Najbardziej jestem zawiedziony aplikacjami do zdjęć i filmów ponieważ liczyłem na ich modyfikację i lepszą obsługę a tu nic :-(
 

bluray

Banned
Zassaj plik ze stron wsparcie technicznego producenta TV.
Jest wiele problemów z Wi-Fi.

Ja uważam po wielu latach, że Wi-Fi to jest LIPA.
Taki Ryzyk - Fizyk ...
Stosuję wyłącznie kablowe LAN i połączenie router-PC-TV- LapTop ...

OK, wszyscy myślą, że bezprzewodowo to super wygoda.
Ale ilość błędów w transmisji danych jest porażająca. Od wielu lat nic się nie zmieniło.
WIARYGODNOŚĆ Wi-FI jest bardzo malutka ...
Gasnące sub-woofery bo to ktoś z domowników otwiera lodówkę, albo prysznic...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja wiem że od Philipsa nie ma nic lepszego ale są i tacy co wolą kit od Sony niż mega Philipsy ..
 

nagdob

Member
Bez reklam
Ja też jestem po aktualizacji - 43W805C. Wszystko sprawnie i szybko się zrobiło. Kanały TV i ustawienia zostały nietknięte. Z pierwszych obserwacji to pasek głośności jest większy i nisko w lewym dolnym rogu. TV uruchamia się szybciej i szybciej wyłącza (dźwięk łącznie z obrazem, a nie jak przedtem najpierw obraz potem dźwięk). Co do przełączania programów to w zasadzie nie widzę różnicy, albo minimalnie na niekorzyść - czyli o parę milisekund wolniej. Ale może mi się zdaje. Na pewno nie jest szybciej. Na razie tyle z obserwacji.
 
Do góry