Telewizor Ultra HD firmy Sony KD-65XE90 - jeden z pierwszych oglądów tego modelu przedprodukcyjnego .

pepka

Member
Bez reklam
... i tutaj pytanie do Krzyśka. Jak długi jest przewód od tv do "cegły" z zasilaniem. Może być kłopot z ukryciem w ścianie.
 

barburian

New member
Bez reklam
Bardzo sympatyczny TV klasy średniej ,bravo SONY.
Kabel tak na oko ma 1,5 m ,ale niech KIKI zmierzy dokładnie , ja nie zmierzę bo nie chce mi się walczyć z odsuwaniem szafki RTV bo ciężka jak grom.
 

karlamba

New member
Co do kabla zasilajacego to czy jest on odpinany od TV? Czy zatem nie da sie dorobic takiego kabla z odpowiednimi koncowkami (takiej przedluzki) zeby np. zamurowac w scianie przedluzke a nie ori kabel?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Zapytam tak szybko panowie czym się różni xe90 wersja 75od xe94 wersja 75 bardzo proszę o wytłumaczenie? I cena
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest różnica czerni, głębi, podświetlenie, nasycenia kolorów, dokładności obrysu.
 

wojcik_dan

New member
barburian pisałeś że ten Sony jest kapke lepszy od Dx750. Czy za tą kapkę warto dopłacać 4tyś? Pytam się bo byłem zdecydowany na tego Panasa tylko jest problem z jego dostępnością(rozmiar 65) i biorę pod uwagę właśnie ten model Sony XE9005 chociaż nie planowałem wywalać 11tyś. na tv a Samusung KS odpada.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

barburian pisałeś że ten Sony jest kapke lepszy od Dx750. Czy za tą kapkę warto dopłacać 4tyś? Pytam się bo byłem zdecydowany na tego Panasa tylko jest problem z jego dostępnością(rozmiar 65) i biorę pod uwagę właśnie ten model Sony XE9005 chociaż nie planowałem wywalać 11tyś. na tv a Samusung KS odpada.


W SONYM jest lepszy HDR i lepsze multimedia .
W Panasonicu masz 3D, ale jak dokupisz Konsolę NVIDIA SHIELD 4K do Panasa to będziesz miał
prawie SONEGO XE9005.
Nie powiem Ci co masz kupić musisz sam zdecydować.
 

wojcik_dan

New member
Dzięki ale nie ułatwiłeś decyzji. Na multimediach mi nie zależy bo mam nettopa. Natomiast na 4k i w miare dobrym HDR już tak. Tv potrzebuje do PS4 Pro i do filmów.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Dzięki ale nie ułatwiłeś decyzji. Na multimediach mi nie zależy bo mam nettopa. Natomiast na 4k i w miare dobrym HDR już tak. Tv potrzebuje do PS4 Pro i do filmów.


To albo 65ks8000 albo 65KS9500 lub 65XD93 lub 65XE9005

Gdybym mi nie przeszkadzał curved to by stał i mnie 65ks9500 , kosztuje 11900
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowe modele XE grają bardzo dobrze, a wkrótce modele z kropkami kwantowymi TCL , na matrycy Samsunga KS9000, z głośnikami JBL, nowym ANdroidem 6,0 - w super cenach.
 

pepka

Member
Bez reklam
Ostrość i odwzorowanie ruchu tyłka niestety nie urywa...
Poza tym, wygląda bardzo dobrze. Trzeba zobaczyć na żywo kawałek meczu w 4k i wszystko będzie jasne.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Na konkurencyjnym forum hdtvp.... ukazał się test XE9005

Dobrze,że Maciek skorygował DCI P3 na 95%.Od razu wydawało mi się te 85% dziwnie za małe...Włosy chłopca po kalibracji za to są za żółte,w każdym razie na moim monitorze tak widzę.Z ruchem też dziwnie wyszło ?
 
Do góry