Telewizor Ultra HD firmy Sony KD-65XE90 - jeden z pierwszych oglądów tego modelu przedprodukcyjnego .

TEGESIK59

Member
Witam. Byłem dziś w sklepie i chciałem zakupić 55xe90 , z dyskiem 500gb ze swoimi materiałami do testów . Dysk jest sformatowany w NTFS. Niestety żaden z tv Sony nie widział dysku , co jest nie tak ?
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Z tego co mi wiadomo to w menu TV jest opcja ; rejestracji/konfiguracji dysku po jego podłączeniu do usb. Trzeba to wykonać i nie powinno być problemów z nagrywaniem.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Mam dylemat w wyborze TV co będzie lepszym wyborem Sony 55 xe9005 czy Panasonic 58 EX780. Ceny są praktycznie takie same. Zależy mi głównie na jak najlepszej jakości obrazu. Multimedia to rzecz drugorzędna.

Może w testach na tabelkach trochę lepiej sony ale obraz będzie porównywalnie dobry na obu tv.
Pytanie który lepszy na codzienne oglądanie ? Myślę że logo hdr nigdy się nie pojawi obok polsat czy tvn.Na korzyść Panasonica 3D i w twoim przypadku 3 cale większy .Na korzyść sony lepszy design (cieńszy).Trzeba poczekać na więcej opini użytkowników.Ja poczekam bo coraz więcej problemów z sony ludzie wymieniają egzemplarze (watek o sony 8505).
 
Do góry