Sony 55W808C pomoc w ustawieniach obrazu

Salas_

New member
Witam.

Zrobiłem reset ustawień obrazu, bo kiedyś, kiedyś się tym bawiłem i później nie było czasu. Teraz chciałbym żebyście mi pomogli ustawić ten TV pod kablówke na ustawieniach standard może być i żywy dla PlayStation 4. Tryb gra co jest w nim ma strasznie słaby obraz... Ustawienia dla filmów znalazłem na yt - bardzo podobne są do kino pro. W sumie to tylko używam tych trzech trybów - jak pisałem żywy to ps4 i standard to tv, no i tryb live football jak leci mecz włączam.

Co mam pozmieniać żeby obraz był miły dla oka?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Skrobnięte z S7
 

old5ql

New member
Poszukaj profesjonalnej recenzji tego modelu, jest wiele stronek. Przeważnie masz tam rozdziały o kalibracji, jej efekcie, przed i po i ich ustawienia. Poczytaj, popykaj i daj znać.
 

Salas_

New member
Szukałem właśnie i ślepy chyba jestem... Kiedyś fajną znalazłem, ale nie pamiętam jaka to była. Jakby ktoś miał jakiegoś linka to proszę o podesłanie PW lub tutaj w temacie.

Z góry dziękuję.

Skrobnięte z S7
 

maciekmm

Member
Witam. Kilka dni temu zakupilem 50W808C i mam poroblem z wyszukaniem sieci wifi. TV nie widzi jej. Dodam ze mam router 2.4 . Przez WPS rowniez sie nie łączy. Jakieś wskazówki ?
 
Do góry