Firma Sony prezentuje w 2017 r. telewizory serii XE94 , XE93 , XE90 , XE85 , XE80.

barburian

New member
Bez reklam
Zapowiada się Ciekawie, jeśli FALD będzie miał 128 lub 256 stref wygaszania
to będę go rozważał w planach zakupowych.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Fajnie, że wracają do VA w klasie średniej, pomimo braku potwierdzenia w tym artykule. Inaczej nie byłoby takich parametrów.

Full LED, zeszłoroczny procesor tez OK. Boje się jednak, ze 65" XE90 będzie kosztował ponad 10-11 tysięcy, a XE93 znowu wskoczy na poziom 14 tysięcy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście że miałem na myśli optymistyczna wersję.. na miejscu ludzi bym czkał i w połowie roku zaczął się dopiero rozglądać.. Choć Ci ci będą chcieli kupić tv z 3d pewnie wybiorą Lg..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
...no właśnie bez 3d a cena będzie taka sama.. myślę że w tym roku ta seria może być bardziej popularna niż wyższa,,, bo jeden jak i drugi model bez 3d a niektórzy brali również dla 3d..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Żaden z nowych tv Sony nie będzie miał 3d... pomimo że mają wytwórnie filmową i na 100% daje że filmy z ich udziałem będą sprzedawane w tym roku w 3d.. :)
 

WuMike

New member
Bez reklam
Paradoks, faktycznie. Trochę szkoda 3D, chociaż ja do fanów tej technologii nie należałem to wiem, ze filmy robiły wrażenie, by potem, po 15 minutach bolała głowa od oglądania ;)
 

lobos

New member
Bez reklam
Jak myślicie ile stanieją modele z 2016r? ;-)
Już niby robią wyprzedaże, ale upust 1000zł. mnie nie urządza :-(
Zachorowałem na większy TV a u mnie nic tylko 75'' by się prosiło :-D
 

rl0infeck

New member
Ja oglądam filmy 3D i jakoś głowa mnie nie boli. Trochę szkoda ze nowe Sony ze nie ma 3D . Byłem skłonny sprzedać swoje Sony 55xd9305 ale teraz się mocno zastanawiam czy warto dla szybszego cpu i paru dodatków robić taka wymianę...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 
Do góry