Firma Sony prezentuje w 2017 r. telewizory serii XE94 , XE93 , XE90 , XE85 , XE80.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie Ty jeden KOlego masz taki dylemat - dobrze Sony po dupie dostatnie to może przejrzy przez okulary 4d, a nie tylko 3d..
 

pepka

Member
Bez reklam
^ sony już od lat dostaje po dupie i przynosi straty... nie widać jednak żeby się specjalnie przejmowali.
 

jaro0508

Member
kiedys robili modele w mniejszych rozmiarach z pelnym podswietlaniem matrycy <lolek126 sam go masz :)> teraz tylko ogromne rozmiary maja to szczescie ..ale tez cena bywa dla wielu zaporowa.. moze w tym roku te nowe modele po testach beda mialy dobre recenzje :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego co tu pisać taka parada sam fakt że FHT z z full led mam w salonie a 4k tv mam w sypialni :) tak 4k ma jakość z edge ledem w stosunku do FHD z pełnym podświetleniem, o szkle nie wspomnę gdzie zaprzestano ze względów finansowych bo za drogo było..
 

arturjohnny

New member
Mnie ciekawi input lag, bo modele 2016 po prostu nienadawaly sie do grania wg testow. Oby szybko ktos dorwal te swiezynki pod szczegolwe testy
 

rl0infeck

New member
Czytając te posty stwierdzam ze ja chyba mam jakiś inny telewizor albo nie znam się . Od października mam xd93 Ps4 pro i gram w różne gru i jakoś nie zauważyłem niczego niepokojącego typu lagi itp. Za to grafika rewelacja plus HDR. Dla normalnego niedzielnego gracza podejrzewam ze większość opisywanych tutaj problemów jest nie znana i przez nas nie rozpoznawana


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

accu

New member
Bez reklam
Czytając te posty stwierdzam ze ja chyba mam jakiś inny telewizor albo nie znam się . Od października mam xd93 Ps4 pro i gram w różne gru i jakoś nie zauważyłem niczego niepokojącego typu lagi itp. Za to grafika rewelacja plus HDR. Dla normalnego niedzielnego gracza podejrzewam ze większość opisywanych tutaj problemów jest nie znana i przez nas nie rozpoznawana


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Witam uprzejmie,

Podzielam Twoje zdanie , ale tylko częściowo .:neutral:

Przedstawiciele duńskiego portalu flatpanels.dk spoglądają bliżej na ofertę telewizorów firmy Sony -------linia 2017 r.

Et nrmere kig p Sonys 2017 tv-skrme - FlatpanelsDK

Na więcej informacji trzeba jeszcze poczekać , ale OLED A1 , czy serie XE94 , XE93 czy XE90 są moim zdaniem "ciekawe" . ;)
A może i seria XE85 też ? Za mało danych .

Pozdrawiam,:)
accu
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Potencjalni nabywcy muszą poczekać na pierwsze testy .. a najlepiej na tych co zakupią pierwsi :)
 

_daras_

New member
Byłem napalony na Samsunga KS8000, ale jak zacząłem czytać o problemach tych modelów to mi się odechciało i postanowiłem pozostać przy Sony.
I takie pytanie do ekspertów: jak myślicie, czy po wprowadzeniu nowych modeli na rok 2017, jest szansa, że te stare stanieją? A już szczególnie mam na myśli model ZD9, który w 75 calach to moje marzenie, ale cena tak zaporowa, że szok. Podoba mi się jeszcze XD85, ale ta matryca IPS trochę mnie martwi. Pytanie tylko czy będzie można w ogóle kupić te TV z 2016 po wprowadzeniu na rynek modeli XE...
 

RHJG

New member
Bez reklam
Zawsze jakieś zostaną ze zwrotów,z ekspozycji...Co do cen ZD9 to wątpię żeby dużo spadła.Nie namawiam ale obejrzyj na własne oczy 75KS8000 i podziel się swoją opinią...
 

_daras_

New member
Widziałem model w sklepie. Przecież byłem na niego napalony. Oczywiście obraz wymiata, ale całościowe wykonanie to dla mnie porażka (podstawa, grubsza i brzydka srebrna rama w tym 75 niż w 65). W zakrzywianym Samsungu w sklepie gość mi pokazał wadę w podświetleniu na dole. Nie dzięki, nie będę ryzykował, bo nawet jak dostanę dobry model to za 2 lata mi się może spipcyć. Nigdy się na Sony nie zawiodłem, poza tym te modele są PIĘKNE. Wolę trochę straty w HDR niż ryzykować. Moje zdanie.
 

RHJG

New member
Bez reklam
KS8000 jest prosty nie zakrzywiony,gość pokazał wadę na 75KS8000 czy na innym pewnie JS9000,ktory przecież Ciebie nie interesuje,bo nie będziesz go kupował ? Design pojęcie względne...za dwa lata wszystko może się spieprzyć,oczywiście masz prawo do swojego zdania tak jak ja do tej opinii,że liczy się jakość obrazu a tu z tych dwóch podanych przez Ciebie...etc.Powodzenia-Pozdrawiam RH
 

jaro0508

Member
jesli 55XE9305 tyle kosztuje to jaka bedzie cena wyjsciowa oleda sony 55 cali albo modeli w wiekszych rozmiarach ekranu..kosmos..
 

pepka

Member
Bez reklam
Chyba nikt nie spodziewał się "promocji". Już Samsung pokazał z jakiego poziomu mają zamiar producenci zaczynać w tym roku. Lekkie oderwanie od rzeczywistości [emoji6]
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Ceny za telewizory firmy Sony linia 2017 według strony forbes.com .

Forbes Welcome


Dziękuję .



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry