Firma Sony prezentuje ulepszone serie telewizorów XE94 i XE93-linia 2017r.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego nie ma co szperać tylko najlepiej kupić w takim sklepie w którym da się to sprawdzić.. parę zloty może więcej się zapłaci ale jest się pewnym.. w przeciwnym wypadku może być tak że 30 szt. po kolei tutaj na forum kupionym będzie ok, a Ty kupisz jako 31 i będzie akurat w tym egz słabo..
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Spojrzenie na serię telewizorów Ultra HD firmy Sony XBR-X930E przez testera amerykańskiego Roberta Wiley .

https://reviews.lcdtvbuyingguide.com/sony-lcd-tv/sony-xbr-x930e.html

Cechy --- Design/Wygląd . X930E ma bardzo cienką czarną wstążkę wewnątrz panelu zewnętrznym , więc nie ma wcięcia na ramie .

https://www.youtube.com/watch?v=2AYNQ-sXFw0&t=0s
Widać to na filmiku od 1 minuty 31 sekundy do 1 minuty 35 sekundy .
BTW ,
Opinia użytkownika tego telewizora w wielkości przekątnej ekranu 65" jest pozytywna . Trzeba kliknąć w link niebieski 5.0(1) przy 5 gwiazdkach w kolorze żółtym .
Sony 65" Class (64.5" Diag.) - LED - 2160p - Smart - 4K Ultra HD TV with High Dynamic Range Black XBR65X930E - Best Buy...

Czekam teraz na test tego telewizora może dla odmiany w wydaniu któregoś portalu polskiego .
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A jakie masz wtyczki zamontowane ?
Bo mimo że z nich nie korzystasz, to one niestety działają w tle i zapychają pamięć .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z tego antka to co niektórzy to więcej maja kłopotów niż dobroci.. ale sami tego ludzie chcieli..
 

barburian

New member
Bez reklam
A jakie masz wtyczki zamontowane ?
Bo mimo że z nich nie korzystasz, to one niestety działają w tle i zapychają pamięć .

Nie instalowałem żadnych wtyczek, TV się wiesza przy przełączaniu sygnały np. z HDMI2 na HDMI3
po którymś razie . Przestaje wykrywać konsole na HDMI2 pojawia się śnieg na TV i potem następuje zwis softu.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Czar prysł z TV ? dobrze,że Piotrek ma zasłużony medal,jutro będzie mam nadzieję drużynowe złoto !!! A TV to tylko mebel, aby na skokach się nie zawiesił......
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież to taka wina Androida jak wpływ księżyca na miesiączkowanie u Pingwinów.
Tu problem jest z identyfikacją złącza.
Napisz na PW dam Ci kontakt do kolegi - może będzie wiedział.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Koledzy tak dla przykładu mój HX 955 niedługo 4 lata będzie miał - jeszcze ani razu nawet się nie zawiesił nie mówiąc o jakiś innych dziwnych anomaliach.. chcieliście androidów(oczywiście mowa o tych co tak napinają się na te nowości androidowe), cudów w tv to teraz niestety trzeba ponosić konsekwencję.. super gadżetów..
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Portal duński flatpanels.dk otrzymał do testowania telewizor Ultra HD firmy Sony KD-65XE9305 , więc
wkrótce powinien ten test być dostępny .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Koledzy tak dla przykładu mój HX 955 niedługo 4 lata będzie miał - jeszcze ani razu nawet się nie zawiesił nie mówiąc o jakiś innych dziwnych anomaliach.. chcieliście androidów(oczywiście mowa o tych co tak napinają się na te nowości androidowe), cudów w tv to teraz niestety trzeba ponosić konsekwencję.. super gadżetów..
Witam uprzejmie,
Tylko się cieszyć . :)
System operacyjny Android w telewizorach niestety czasem działa nie stabilnie .
Ale stale jest rozwijany i błędów powinno być mniej .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

barburian

New member
Bez reklam
Generalnie system operacyjny był mało istotny dla mnie , bardziej chodziło mi
o przyzwoity obraz .Nie jest to może ZD9 ani DX900 ale tragedii też nie ma.
Kolejny TV kupię pewnikiem za 5 lat , ale już dopracowany OLED lub QLED 8K
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie ja tak samo podchodzę jak Ty, tylko szkoda ze takie osoby jak my ponoszą również konsekwencje gadżetów w tv..
 

jaro0508

Member
Koledzy moj Sony 46 HX920 podobnie jak u Lolka skonczyl juz 4 latka jeszcze jest na gwarancji:) Nigdy zadnych problemow zawieszania sie itp.Zycze Kazdemu takiego TV .Tez nie za bardzo podobaja mi sie gadzety w tv ,szczegolnie ich nadmiar .TV ma sluzyc do ogladania programow TV a nie byc kombajnem medialnym-dla mnie nie:) Potem dzieja sie rozne szopki i krzaczki jak sie poupycha tu i owdzie nadmiar tego "dobrodziejstwa" A swoja droga Panasonic 58 dx 900 mozna dostac za ok 10.950zl Cena Sony 55 XE 93 wynosi 8.999 zl.Zastanawiam sie czy warto dolozyc te 2 tysiaki i miec panasa czy zostac orzy Sony:)
 
Do góry