Firma Sony prezentuje ulepszone serie telewizorów XE94 i XE93-linia 2017r.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Z relacji z Sony Open House , która została przedstawiona na portalu benchmark.pl można się
wielu ciekawych informacji dowiedzieć w temacie nowych serii telewizorów firmy Sony linia 2017 .

Relacja z Sony Open House

Tak dla przykładu , pokazane są głośniki , jakie zastosowano w telewizorach firmy Sony w serii XE9305 , czy ile jest zastosowanych wzbudników w OLED Sony , gdzie umieszczony jest głośnik niskotonowy w OLED Sony itp .
I gitara cichutko gra . ;-)


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Na kanadyjskim portalu Rtings.com pojawił się dzisiaj tj. 24 marca 2017 r. test telewizora Ultra HD firmy Sony XBR-55X930E .

Sony X930E Review (XBR55X930E, XBR65X930E)

Zastanawia mnie słaba ocena dźwięku . :|
Konkluzja . Bardzo dobry telewizor do odtwarzania materiałów z HDR .
Bardzo dobry telewizor do oglądania filmów i sportu . Telewizor może
wyświetlać szerszą gamę kolorów . Wyświetla bardzo dobry obraz z
dużą głębią . Dobrze działa lokalne przyciemnianie .Głęboka i równomierna
czerń .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

werter8

New member
Coraz ciekawiej...

Pytanie, który lepszy pewnie zostanie otwarte do testu porównawczego... kiedy?!

Ł.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

A ja ze spokojem czekam na kolejny test telewizora Ultra HD firmy Sony z serii XE9305 , (65"prawdopodobnie)
który powinien się ukazać w przyszłym tygodniu na jednym z europejskich , fachowych
portali . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

barburian

New member
Bez reklam
Dziś podjechałem do SC i przetestowałem XD93 XE93 XE90
Najlepszy i najjaśniejszy był XE93 , między XD93 a XE90 różnicy nie zobaczyłem w obrazie praktycznie żadnej, czy w chwili obecnej warto wydać
15 tyś wg. mnie NIE... powinien być tańszy o jakieś 2-3 tyś.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

@kiki zamiast drobnych wrzutek napisz proszę kiedy będzie test i porównanie tych dwóch tv?

@barburian
Napisz proszę czy u ciebie też występuje taki clouding (plansz z krzyżem)i efekt Haloo ( teest local dimming) jak w tym teście?
Sony X930E Review (XBR55X930E, XBR65X930E)

Występuje clouding minimalny na planszy testowej, w normalnym użytkowaniu niezauważalny.
Ja tego nie widzę przy oglądaniu filmów a oglądam ich sporo głownie w nocy.
 

marko103xx

New member
Dziś podjechałem do SC i przetestowałem XD93 XE93 XE90
Najlepszy i najjaśniejszy był XE93 , między XD93 a XE90 różnicy nie zobaczyłem w obrazie praktycznie żadnej, czy w chwili obecnej warto wydać
15 tyś wg. mnie NIE... powinien być tańszy o jakieś 2-3 tyś.

Również byłem w SC i testowałem XE93 oraz ZD9 , moim zdaniem lepszy prawie pod każdym względem okazał się ZD9, jedynie jasność w XE93 była wyższa. Wziąłem więc w dobrej cenie ZD9 i jestem mega zadowolony.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Również byłem w SC i testowałem XE93 oraz ZD9 , moim zdaniem lepszy prawie pod każdym względem okazał się ZD9, jedynie jasność w XE93 była wyższa. Wziąłem więc w dobrej cenie ZD9 i jestem mega zadowolony.


Też bym brał ZD9 bez 2 zdań - ale niestety inne wydatki były ważniejsze i żona z wałkiem za rogiem :)
 
Do góry