Firma Sony prezentuje serię telewizorów OLED , A1 linia 2017 r.

olakoma

New member
Będąc dzisiaj w Media Markt sprzedawca poinformował mnie, że Sony OLED będzie sprzedawany tylko w Sony Center (SC) i nie trafi do dystrybucji w sieci marketów RTV. Czy to oznacza duży popyt na świecie i małą liczbę TV która trafi do PL ? Może trzeba założyć listę kolejkową w SC ? Jakby co ja 1.
 

olakoma

New member
Moito Kawamura z koncernu Sony powiedział, że za OLED A1 należy się spodziewać ceny porównywalnej do serii ZD9. Oba będą pozycjonowane jako flagowe dla firmy. Listę kolejkową podarłem, nie będzie potrzebna.
Co ciekawe eksperci uważają że LG będzie troszkę "grała na nosie" firmie Sony z wyświetlaczami OLED (taka rywalizacja Korea vs Japonia). Przewiduje się, że TV OLED LG będą miały porównywalny obraz do Sony, ale będą tańsze.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Bujną wyobraźnie masz kolego ? Jacy to eksperci ? Jakby LG chciała "grać na nosie" to nie musiała by sprzedawać swoje panele firmie Sony....Dziecinada.Nie będzie potrzebna żadna lista kolejkowa,to LG zgarneło na CES nagrody a nie Sony.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Liczba na początku będzie faktycznie mała.
Ale i tak zależy jaka będzie cena .
 

olakoma

New member
Kolego RJHG to nie moja wyobraźnia tylko najnowsze informacje Rasmusa Larsena z portalu flatpanelshd. A że dziecinada... a nie duże dzieci przeglądają ten portal? To tylko TV ... trochę dystansu wszystkim się przyda.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Cena będzie ok to ludzie kupią, będzie z kosmosu to i tych kilka szt. będzie ciężko sprzedać.. a ze będzie wyższa jak Lg to pewne..
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Samsung ma tanie serie do bezposredniej konkurencji z LG.
Seria Q to najwyzsza seria. Przypomiec Ci ile kosztowac beda nowe OLEDy? ;)
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Sony KD 55A1 - 14999.00 zł
Sony KD 65A1 -24999.00 zł

Ceny wysokie jak zwykle na początku .

Pozdrawiam:)
accu
:kom:
 

barburian

New member
Bez reklam
Ceny OLED

Witam uprzejmie,

Sony KD 55A1 - 14999.00 zł
Sony KD 65A1 -24999.00 zł

Ceny wysokie jak zwykle na początku .

Pozdrawiam:)
accu
:kom:


Prawda tanio nie jest, gdybym miał wydąć tyle kasy na TV 65 cali to jednak bym chyba rozpatrywał
65E6 LG - można go kupić za 18-19 tyś
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego to już jest coś - nie ma co marudzić :) za rok, dwa miejmy nadzieję, że będzie jeszcze taniej..
 

Tvmania

New member
Bez reklam
No tak masz rację całkowita gdybym miał brać to zd9 zdecydowanie zresztą chyba jak każdy.
 

olakoma

New member
Portal HD Guru podał informacje, że Sony oled A1 55 " i 65" będzie dostępny u dilerów Sony w USA od 10 kwietnia. Cena 65" TV wyniesie- 5,499.99 $ i będzie identyczna z ceną 65" Z9d !!!
Dilerzy którzy byli na prezentacji modelu oled porównując go do Z9d stwierdzili, że jest on (OLED) pod względem jakości obrazu równie dobry jak nie lepszy !!!
A jak będzie w PL zobaczymy?
 

jaro0508

Member
Jakoś mnie to nie dziwi ze oled Sony będzie lepszy od leda sony.. ale lepszy to mie znaczy trwalszy awaryjny.. My naprawdę tego nie wiemy. Obraz naprawdę z oledow jest piękny ale na rynku ta technologia jest stosunkowo krótko niz ledy.. Ceny sa horyzontalne na oledy poki co choć trochę spadają i to dobrze. Płacić tak dużo za TV który co do jasności bieli płynności ruchu powidokow wypalania sie nie jest jeszcze idealny... hmmm Ale.. kto bogatemu zabroni.. :) Ja chętnie bym go widział jako drugi TV w domu :) Przy takich cenach mnie nie stać.. Owszem podoba mi sie zwiastun Oleda Panasonic w wersji 55 cali. Mimo ze będzie na panelu LG jakoś bardziej wierzę w jego jakość i trwałość.. Ale to tylko moje dywagacje do których mam prawo.. :) :)
 
Do góry