Firma Sony prezentuje serię telewizorów OLED , A1 linia 2017 r.

olakoma

New member
Nie wytrzymałem i poszedłem go kupić do Sony Center.
Miły sprzedawca tylko się uśmiechnął i udzielił mi takich informacji:
1/ najwcześniej OLED spodziewany jest w czerwcu, ale realnie będzie we wrześniu
2/ co do spodziewanej ceny: zwykle jest 500 $ drożej w PL niż w USA- co by dawało kwotę 4500$ za 65" = 18.000 PLN
3/ kazał mi na niego czekać - zapewniał że będzie HIT!!!
4/ dla niecierpliwych nowe LED-y w marcu
No to czekam
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam z tym kupnem z Twojej strony to oczywiście żart,parę dni po CES ? Przy okazji będzie kilka TV OLED na tym poziomie,ciężko teraz gdybać,moim zdaniem Panasonic może być lepszy ? Nagrody CES 2017 zgarnął LG....
 

WuMike

New member
Bez reklam
Drugi, jeszcze większy żart to oczekiwanie, że będzie kosztował poniżej 20k zł. Miłego bujania w obłokach.
 

olakoma

New member
Koniec żartów. Niemcy i Włosi przewidują- 55"- 4000 Euro, 65"- 6000 Euro.
Za dużo wooo...uuu było na prezentacji CES 2017. Szkoda by na tym nie zarobić. Pewnie jeszcze poczekają na wycenę konkurencji LG signature W i Panasa, ale tu też nie spodziewałbym się niespodzianki tylko zmowy:
55" < 20.000 PLN
65" > 20.000 PLN
Kupować - nie kupować oto jest pytanie ?
 

barburian

New member
Bez reklam
Ceny

Koniec żartów. Niemcy i Włosi przewidują- 55"- 4000 Euro, 65"- 6000 Euro.
Za dużo wooo...uuu było na prezentacji CES 2017. Szkoda by na tym nie zarobić. Pewnie jeszcze poczekają na wycenę konkurencji LG signature W i Panasa, ale tu też nie spodziewałbym się niespodzianki tylko zmowy:
55" < 20.000 PLN
65" > 20.000 PLN
Kupować - nie kupować oto jest pytanie ?


65W7 - cena w USA oficjalnie podana 10 tyś $ ,czyli w Polsce będzie pewnie 45 tyś PLN
Powodzenia :) i udanych zakupów życzę wszystkim .
 

olakoma

New member
Poszukałem trochę cen- nie jest dobrze:
1/ Przedstawiciel Panasonika zasugerował że 65" EZ1000 na pewno nie będzie kosztować więcej niż Ł 8,000 (30.000 PLN), ale może kosztować mniej (dobroduszny nieprawdasz).
2/LG signature W 65" 8000 $ w USA na przedpłaty, a 77" 20.000$ (kosmos !!!)
należy przewidywać:
3/ Sony bravia OLED A1 65"- 8000 Euro
Wszystko się układa- Panowie toż to będzie zmowa cenowa !!!
Płać i płacz. Nie masz kasy- spieprzaj dziadu- albo czekaj.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam kolego @accu.Tak jak piszą problem będzie powieszenie blisko ściany,dobrze,że działa ze standardowym Vesa.Mi osobiście nie odpowiada odchylony do tyłu cały TV jak stoi....Za to jakość obrazu powinna być super ! Też kibicuję Sony(OLED) i każdej innej firmie.Konkurencja jest potrzebna jak powietrze...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poszukaj w newsach były podane pierwsze ceny na USA.
Jeśli będą faktycznie w tych granicach, będzie super.
 

Lech

New member
Bez reklam
Możesz podać numer postu, gdzie są podane wiarygodne ceny, czy post nr 25 podaje właściwe ceny?
 
Ostatnia edycja:
Do góry