Sony 26" seria P - po wizycie Centrum Sony :)

Robertus64

New member
Bez reklam
Witajcie.
Ponieważ jestem żywo zaiteresowany zakupem Soniaczka 26 cali wybrałem się do Centrum Sony i mogłem zapoznać się z pełną gamą tych TV.Dzięki uprzejmości sprzedawcy dowiedziałem się że seria P która weszła dosłownie przed chwilą;-) zastąpi po mału serię S , nie dlatego że jest gorsza czy lepsza ale ze względu na drogi panel w serii S.Porównywałem dwa ustawione obok siebie modele tj.26S i 26P i z dosyć dobrego żródła nie widziałem różnic w obrazie.Sprzedawca powiedział mi że w tej wielkości ekranu doposarzenie w przypadku serii P w Bravia Engine na tyle polepszyło jakość obrazu że nie ma sensu tak inwestować w panel - faktycznie obraz bardzo poprawny , bez uwag.Na uwagę zasługuje doposażenie w drugie gniazdo HDMI - co po mału staje się standardem.
Pozdrawiam.
 

pandzik

Member
Bez reklam
Ogólnie to facet trochę Ci głupot nagadał. Seria P to technologia serii U.
Obojętne czy wzbogacona , czy nie.
Jeżeli seria P i seria S są w podobnych cenach to ja bym się nie zastanawiał.
Ja kupiłbym S-kę.
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Oczywiście że seria S ma lepszy panel , to różni te serie , mało tego - seria P jest w tej chwili droższa od serii S co mnie trochę zaszokowało - czyżby to drugie gniazdo HDMI tak bardzo miało mieć wpływ na cenę ?
Chociaż w nowych z serii S ale 32 cale już dają dwa HDMI.Pewno zaraz wprowadzą niby to nową serię S z dwoma HDMI i przywalą cenę jak trza.
Biorę tą eskę , a dwa HDMI nie są mi potrzebne.
 

pandzik

Member
Bez reklam
Na necie seria S 25xx jest w tej samej cenie co seria P 25xx.
Seria S 2010 faktycznie jest tańsza ok. 200 zł

Możesz kupic z tyloma wejściami HDMI z iloma chcesz... :)
 
Do góry