scalanie filmów avchd

kaluza1

New member
Witajcie,
Wcześniej miałem kamerę sanyo i łączyłem je poprzez mkvmerge do pliku mkv. Dodawałem pierwszy plik, potem kliknąłem scal i dodałem wszystkie pozostałe a na końcu muksowanie. Tworzył się jeden duży plik, w którym były wszystkie filmy połączone, waga pliku była zsumowaniem wszystkic pojedynczych więc wydedukowałem, że nie utraciłem jakości poprzez jakąś konwersję.
Teraz mam kamerę SONY HDR-CX405, filmy nagrywają się w mpeg4, avchd. Jednak nie mogę ich połączyć poprzez mkvmerge, a chciałbym z tych wszystkich plików pojedynczych zrobić jeden duży bez utraty jakości.
Czy wiecie może, czy poprzez mkvmerge nie da się tego z tymi plikami po prostu zrobić? Lub jeśli się nie da, czy polecacie inny program, którym będę mógł to zrobić ?
Dodam, że mam też sony vegas pro 13, jednak używam go do tworzenia bardziej złożonego filmu, z napisami, przejściami itp., a chcę po prostu połączyć teraz pliki video, a tam chyba nie da się ich wszystkich zrzucić i po prostu złączyć, tylko trzeba się z nimi pojedynczo bawić (?).
Pozdrawiam
 
Do góry