Telewizor topowy Ultra HD firmy Sony ZD9 w wielkościach 65",75" i 100".

accu

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tv zapewne będzie fajny tylko kto kupi tv za 20-50 tyś skoro kurz jak Ci się zbierze za matrycą lub mucha to nie uznają Ci tego na gwarancji ...
 

accu

New member
Bez reklam
Tv zapewne będzie fajny tylko kto kupi tv za 20-50 tyś skoro kurz jak Ci się zbierze za matrycą lub mucha to nie uznają Ci tego na gwarancji ...

Witam uprzejmie,

Nie martw się o kupców , znajdą się tacy bez dwóch zdań . :neutral:
Jeżeli produkt będzie o bardzo dobrej jakości obrazu i wykonania , to moim skromnym zdaniem sam się obroni .

Ja nie zakładam z góry , że w każdym telewizorze będzie się zbierał kurz , a już nie w tej klasie top . :wink:

Jedno z pierwszych spojrzeń na telewizor Ultra HD firmy Sony 65ZD9 , na stronie trustedreviews.com :

Sony KD-65ZD9 hands-on | TrustedReviews

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Ciekawe jednak czy w tej klasie top w w gwarancji będą zapisy, że w razie awarii Sony ma prawo naprawić go nam ,, nie nowymi'' częściami albo nawet mogą nam dać w zamian całkiem inny również ,, nie nowy'' model?
Czy też ta klasa top będzie miała inną gwarancję?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam jeżeli testy potwierdzą te rewelacyjne dane,to będzie TV NR 1.Tylko pogratulować firmie Sony-brawo !
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ciekawe jednak czy w tej klasie top w w gwarancji będą zapisy, że w razie awarii Sony ma prawo naprawić go nam ,, nie nowymi'' częściami albo nawet mogą nam dać w zamian całkiem inny również ,, nie nowy'' model?
Czy też ta klasa top będzie miała inną gwarancję?

To samo będzie, bo ten zapis nie jest w gwarancji 2 czy 5 letniej tylko w gwarancji tzw europejskiej która jest na stronie Sony.. co prawda My mamy odmienne zdania w tym temacie ale nie ma co tego ciągnąc bo obaj nie zmienimy go i szkoda czasu w to brnąc.... to ja uważam że to będzie taka sama gwarancja. Ewentualnie jakieś detale mogą być zmienione. Tak jak w Samsungu idziesz i kupujesz ich tv za 80 tys i również jest mowa w niej o tym że kurz nie podlega gwarancji wszystko co z nim związane - czyli szeroko rozumiana konserwacja.. pod którą wszystko można podpiąć..

Accu ja nie wychodzę z założenia że od razu coś mi się popsuje ale nie stać mnie albo inaczej za bardzo szanuje swoje pieniądze żeby taki przypadek trafił mi się, a Sony czy inne firmy bo pewnie jest tak samo wszędzie wypieli się na mnie i powiedzieli mi że to jest normalne bo tv nie są hermetyczne :) śmiech na sali..
patrząc jak tv często u ludzi się psuje to myślę że wielu zastanowi się czy warto iść w jakosć kiedy z drugiej strony wszystko co stanie się z tv nie licząc typowej awarii odbiornika może być brane jako uszkodzenie które nie podlega gwarancji. Ja na razie mam szczęście na Sony ale kiedyś ten pierwszy raz się trafi ... zapewne..

A tv bez dwóch zdań będzie zapewne rewelacja i tak jak Kolega napisał trzeba pogratulować Sony uczciwie - tylko szkoda że kupując taki tv nie masz większego zabezpieczenia niż ktoś kto kupi ich tv za 5 tys pomimo że dla kogoś te 5 tyś to może być tyle co dla innego 20 tyś.. ale jednak..
Taki klient a jeszcze w takim kraju jak RP powinien czuć się bezpiecznie kupując drogi tv..

A tak dla ciekawości to powiem Ci Accu, że w RP średni wiek dla samochodu wyszedł coś około 9 lat - dane sprzed 2 lat jak dobrze pamiętam.. czyli jaki wniosek???.... że ten tv jest droższy niż wiele osób w tym kraju jeździ samochodem - który to jest bardziej rodzinie potrzebny niż tak drogi tv...
Czy obywatel nie ma prawa oczekiwać odpowiedniego szacunku od takiej firmy ??? I mam na myśli wszystkie firmy nie tylko Sony ...
 
Ostatnia edycja:

sihborx

New member
Gwarancja gwarancją- najpierw musi się zepsuć. Ja na razie do Sony też mam szczęście .... no może poza Xperią ;););)

A swoją drogą- jak statystycznie to wygląda? Czy procent awarii soniaków z niższej/średniej półki jest taki sam jak topowych?
Czy awaryjność jest taka sama bez względu na model? Macie jakieś info na ten temat?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam załóżcie sobie temat gwarancja Sony i tam piszcie ! Tematem jest Sony ZD9 !!!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie piszmy o tym modelu bo zaraz się śmietnik zrobi, kto ma ochotę i kasę to bez względu na wszystko i tak kupi ten tv.. bo na pewno będzie fajny a inne rzeczy być może dla bogatych nie będą mieć znaczenia.. ja na pewno 2 razy bym się zastanowił..
teraz tylko poczekać na testy i będzie wszystko jasne , ale na pewno będzie to bardzo bardzo dobry obraz..
 
D

Deleted member 121090

Guest
Witam załóżcie sobie temat gwarancja Sony i tam piszcie ! Tematem jest Sony ZD9 !!!

Masz rację , dlatego interesowało mnie jak to jest w wypadku tego modelu?
Może Ty wiesz?
Czy taki wypasiony, drogi i topowy model Sony może nam naprawić nie nowymi częściami?
Czy może nam dać w zamian całkiem inny model i na dodatek też nie nowy?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na wyjeździe jestem :) myślę że jeszcze troszkę i zaraz pierwszy teścik będzie za granicą zrobiony..
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Z wypowiedzi na brytyjskim forum wynika , że system operacyjny Android wersja 6.0.1 telewizora firmy Sony 65ZD9 działa stabilnie . :|
To cieszy . ;)
Czekam , kiedy będzie można wykonać osobisty ogląd w polskich sklepach .





Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry