Telewizor topowy Ultra HD firmy Sony ZD9 w wielkościach 65",75" i 100".

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
John Archer na portalu Trusted Reviews 12 października 2016 r. umieszcza swój test telewizora Ultra HD firmy Sony KD-65ZD9 .
Sony KD-65ZD9BU review | TrustedReviews

BTW ,
Firma Sony w styczniu 2012 r . przedstawiła na CES Las Vegas prototyp telewizora Crystal LED , który jednak nie został wdrożony do produkcji .

Może jednak coś w technologii MicroLED "drgnie" do przodu ? :| Czas pokaże .

En introduktion til MicroLED; en ny selv-emitterende skrmteknologi - FlatpanelsDK

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Fachowy portal brytyjski HDTVtest zamieścił 16 października 2016 r . test topowego telewizora Ultra HD firmy Sony KD-65ZD9 . Recenzent Vincent Teoh .

Sony KD-65ZD9 (ZD9/ Z9D) Review
Telewizor otrzymał : HIGHLY RECOMMENDED . :-|
Miło mnie jest przeczytać to co napisał recenzent w konkluzji swojego testu . Wspomniał o serii telewizorów FULL HD firmy Sony W905 , jako prawdopodobnie najlepszej serii telewizorów 1080p LED TV . Mam przyjemność ten telewizor użytkować :| i jestem bardzo zadowolony od 3 lat z jego bezawaryjnej , stabilnej pracy. :) :wink: Dziś sprawdziłem licznik przepracowanych godzin . Ma ich sporo , bo 11320 . Mam nadzieję , że do 30000 godzin dotrwa .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na konkurencyjnym forum jest test tego modelu ...ktoś kto kupi ten model będzie uśmiech miał na twarzy :) ;-)i to przez długi czas - czytając te wszystkie testy..
 

Yoszek

New member
Jak cena spadnie do poziomu 15-16k za model 65zd9 to zdecyduję się pewnie.Chciałem 65xd9305 ale po tych testach no nie mógłbym przeboleć tego że nie dołożyłem do tak dobrego tv.
 

pepka

Member
Bez reklam
U mnie podobnie. Do tego input lag z HDR w tle dyskwalifikuje xd93. Albo ks8000 albo czekanie na troszkę normalniejszą cenę ZD9/ks9000
 

pepka

Member
Bez reklam
Nie wiem jakim sposobem ja tam dopisałem ks9000 :(.
Tym bardziej, że nie specjalnie czuję ideę zakrzywionych ekranów.
Mój błąd.
 

accu

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

Yoszek

New member
Super news,teraz nie trzeba będzie się martwić gdyby DB hdr się przyjął jako główny standard i nie jest się ograniczonym tylko do jednego. Niech tylko cena spadnie do jakiś 17k za model 65 i biorę ten tv. Mocno czekam na to.
 

_daras_

New member
Mnie się marzy ten ZD9 pod granie na PS4 Pro. Teraz mam 65W855C (i zwykłe PS4, więc szczyt fullHD) i jak będę zmieniał (mam nadzieję w tym roku) to przydałby się rozmiar większy :) (75""), pytanie tylko czy stanieje...
Do Samsunga (KS pewnie) nie mogę się przekonać, jakoś w parze idzie mi zawsze konsole Sony + TV Sony.
 

barburian

New member
Bez reklam
Nie ma specjalni różnicy w jakości obrazu między DX900 a ZD9 a w cenie już znacząca , jak bym miał wydać 20 tyś na telewizor to już bym rozważał 75 cali
Sonego XD94
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie jest różnica i to spora na korzyść Sony ZD9. I jakościowa i wyposażenia i możliwości . A cena... cena świadczy dokładnie o jakości.
Ci co kupili są zachwyceni.
 

_daras_

New member
Jaka jest najlepsza alternatywa dla tego ZD9? Chodzi mi oczywiście o cenę 75", bo wydawać 35 kafli nie mam zamiaru :) . Wchodzi w grę tylko Sony.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Prawdopodobnie "przegapiłem" napisany wcześniej test telewizora Ultra HD firmy Sony KD-65ZD9
na portalu francuskim avcesar.com przez testera Jacques Guiot . :|

Test TV - Écran plat Sony KD-65ZD9 - Résumé

Konkluzja . Telewizor ten otrzymał wyróżnienie portalu : MUST - AVCESAR.COM :|
Zalety tego telewizora to : kolorymetryczne prawie idealne ustawienie po wyjęciu telewizora z kartonu , pełny ruch tj .płynny , naturalny i precyzyjny , znakomite przetwarzanie wideo i skalowanie . :|
Osobiście również uważam , że to na chwilę obecną najlepszy telewizor LCD , bez dwóch zdań ,
Wysoka cena , zaporowa dla mojego mniej zasobnego portfela . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
...i ma 3d :) tylko właśnie ta cena.. żeby chociaż inaczej podchodzili do ludzi którzy kupią taki tv... a to dla nich nie ma znaczenia jak się taki tv rozwali..
 
Do góry