KDL 32S2530 czy V2000 ?

kurczak

New member
Właśnie mam zamiar zakupić LCD 32''

No i w zasadzie byłem już zdecydowany na S2530, ale nie mogę za bardzo znaleźć opinii na jego temat. Natomiast wiele pochlebnych opinii dotyczy modeli V2000 i V2500.

Czy może mi ktoś powiedzieć jak poważne są różnice między tymi dwoma seriami. Czy warto dokładać te 500 do serii V ?

Telewizor będzie głównie podpięty do kablówki + niekiedy DVD.
 
Ostatnia edycja:

pandzik

Member
Bez reklam
Tu masz porównanie. Seria V posiada m.in. system Live Colour Creation.
Zresztą o serii S i V powiedziane na forum zostało już wszystko.
 

zboq

New member
Witam!

Jestem nowy na tym forum ( co nie znaczy że nowy w sieci :D ) i od jakiegoś czasu śledze różne tematy o TV LCD gdyż sam jestem na kupnie. Na poczatek myślałem o samsungu N71 ale go wycofali, zreszta troche niepochlebnych opini było, potem nastawiłem się na Philipsa 7332 no i już byłem zdecydowany, ale w EuroRTV stał on obok Sony P2530. Porównując obraz na obu to Sony wyglądał wyśmienicie na tym samym sygnale antenowym. Idąc dalej poczytałem troche o tym soniaku i ogólnie o seriach jakie sony wydało i wygląda na to, że Sony seri S2530 powinno być jeszcze lepsze. Problem tylko w tym, że praktycznie nie ma nic o tym modelu, jest o wcześniejszych ale o tym bardzo mało. Ale jeśli P2530 miał bardzo ładny obraz to chyba S2530 powinien mieć przynajmniej taki sam. Żeby tego było mało wczoraj była obniżka w sklepach internetowych i model S2530 jest w cenie 3280zł. Ciekawy jestem co inni użytkownicy tego forum sądzą o takim zakupie.

Pozdrawiam
 

musti

Banned
Seria S ma lepszy panel (S-PVA) niż P (PVA). Na pewno ma większy kąt oglądania i szybszy czas reakcji.
Modele S2510/20/30 będą miały lepsze (wyprzedażowe) ceny, bo już niedługo wchodzi nowa seria S3000.
Podobnie z serią V2500, którą zastąpi D3000.
 
Do góry