Sony KDL55W755C a KDL55W807C - opinie

bombka

New member
Rozwiązaniem jest nie włączanie tego trybu podczas gier oraz meczów czy jest inne wyjście, po którym obraz będzie żywszy, ale jednocześnie bez zamazania?
 

MokrySedeS

New member
Jeśli chcesz używać trybu live football (czego nie polecam) to go sobie włącz a następnie przez action menu wejdź w ustawienia obrazu --> ruch i wyłącz motionflow. Artefakty powinny zniknąć.
Ja tak jak Dubek jestem przeciwnikiem używania wszelkich "ulepszaczy", ale w przypadku motionflow w trybie "wyraźny" (i w żadnym innym!) jestem gotów przeboleć te sporadycznie pojawiające się w oglądanych przeze mnie materiałach artefakty.
 

piotr_jaa

New member
kdl55w807c - od zakupu minęło już prawie dwa lata i mogę podsumować zakup. TV jest bardzo dobry mówiąc ogólnie - obraz jest na prawdę ostry i wyraźny, jest sporo opcji kalibracji obrazu co znacząco wpływa na ostateczny efekt (fachowiec pewnie zrobiłby to jeszcze lepiej niż ja sam). Dźwięk z głośników tv jest mizerny w pomieszczeniu 36m2 ale to raczej norma i są na to sposoby:)
Android zdecydowanie na plus - demonem prędkości i płynności nie jest ale bez przesady, korzystanie nie sprawia większych problemów. Mam zainstalowane może z 5 dodatkowych aplikacji więc pamięci nie obciążam.

Wybór (w tamtym momencie) na piątkę!
 
Do góry