Sony KDL 32U2000 za 1899 zł

bourbon

New member
Bez reklam
W sklepach "RTV Euro AGD" jest promocja na ten telewizorek - 1899zł. Normalna cena 2999 zł .
Czy warto interesowac się tym modelem za taką cene ?

Źródła byłyby takie:
-kablówka multimedia
-vhs :)
-dvd
-zestaw kina domowego 5.1 panasonic

Obecnie wysłużony ok 15 letni Soniak 24 cale
 
Ostatnia edycja:

Pitsy

New member
Jeszcze niedawno widziałem go za ponad 4 tyś,
dopiero żyła skoczy tym co tyle na niego wydali...
Testowałem go kiedyś, generalnie słaba biel (trochę wpada w żółty) ale widać to tylko wtedy gdy obok stoi lepszy tv, za te pieniadze bym brał i się nie zastanawiał, a może 40U2000 też poszły w dół ?
 

pandzik

Member
Bez reklam
A propos 40" serii U. Zawsze miałem wrażenie, że gra lepiej niż 32".
Cena 1900 zł. jest do przyjęcia za ten model.
 

gregoo8

New member
kld 32u2000 z xboxem 360

Mam problem. ładnie wyglądają gry z 50hz a teraz większośc wychodzi tylko z 60hz a wtedy obraz jest nie ostry. Czy ktoś już się z tym spotkał? na wyjście pc jest 60hz, dziwne że nie ma na kompozycie. Może da to się jakoś ustawic..
 

musti

Banned
Coś pokręciłeś z tą ceną. Za 1899,- sprzedaliby wszystko w jeden weekend :p
Chyba, że to lokalna akcja związana np z otwarciem innego sklepu...wtedy sprzedają poniżej ceny zakupu...
Na ich stronie jest cały czas 2999,-
 

Matthew

New member
Za cene poniżej 2000zl pewnie warto sie skusic bo w moich oczach ten model nie jest wart więcej. Seria U to najnizsza polka i niestety to widac. Ekran bardzo slabo zachowuje sie przy sygnale z kablowki. Niestety zeby kupic dobrze grajacy model Sony tzreba wydac duzo wiecej pieniedzy.
 

musti

Banned
Wszystko jasne - trzeba było wspomnieć, że chodzi o Wrocek. Jest to kontroferta Euro na otwarcie Saturna (pokazali za 1999,-) -czyli będzie aktualne tylko przez kilka dni...
Jak ktoś jest nim zainteresowany, to jest okazja - najtaniej w Europie :D (chyba, że handlarze z Allegro już wykupili:()
 
Do góry