Specyfikacja telewizorów Ultra HD firmy Sony KD-65XD9305 i Sony KD-55XD9305.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Pierwsza specyfikacja telewizorów Ultra HD firmy Sony KD-65XD9305 i Sony KD-55X9305 - linia wzornicza 2016 r .

Sony XD93 : Android TV UHD, Slim Backlight Drive, Xtended Dynamic Range, HDR10, Motionflow 1000 | HDfever

Telewizory tej serii powinny pojawić się na rynku konsumenckim najwcześniej w kwietniu 2016 r w
wielkości przekątnych ekranu 65" i 55".

BTW,
Będzie również seria telewizorów Ultra HD z zakrzywionym ekranem o smukłej sylwetce,aluminium
tj. telewizory firmy Sony KD-65SD8505 i Sony KD-55SD8505 - linia wzornicza 2016 r . .
Powinna być również seria telewizorów Ultra HD firmy Sony XD8505 w wielkościach przekątnych ekranu
85" , 75",65" i 55" .

Moim skromnym zdaniem myślałem , że oferta firmy Sony na rok 2016 będzie bogatsza i
będzie innowacyjna . Niestety tak się nie stało :|.
Moim skromnym zdaniem oferta na rok 2016 firmy LG za to rzeczywiście warta jest ,aby bliżej
się z nią zapoznać .:|


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To ja Ci powiem szczerze że na więcej nie liczyłem znając że mają problem finansowy... wg mnie ich na więcej modeli nie stać jest na chwile obecną.. o ile kiedyś będzie ich stać...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Swoje będzie kosztował bo jednak to duży tv... a przy rozmiarze powiedzmy 75-85 cali nie interesowałoby Ciebie 3d ? Przy tych rozmiarach to już całkiem przyzwoicie jest...


A może plan jest taki że w serii S będzie 3d .. nie wiem ale jak dla mnie to strzelili sobie w kolano bo seria XD będzie w przyzwoitej cenie i zrezygnowanie z 3d gdzie i tak okularów nie dają to jak dla mnie nie zrozumiale... już do mnie dwóch kumpli dzwoniło co czekało na następcę X8505 i zrezygnowali z zakupu bo nie ma 3d... są ludzie dla których jest to istotne lub dla ich pociech...
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Tak" na pierwszy rzut oka" spoglądając na specyfikację serii XD93 zwróciłem uwagę na nowy rodzaj podświetlenia ,
nazwany : Slim Backlight Drive . Chociaż jest to podświetlenie "krawędziowe" Edge , to jednak wykorzystuje nową technologię ściemniania lokalnego , którą opracowała firma Sony .
Zobaczymy jak będzie wyglądać ten rodzaj ściemniania lokalnego nie w telewizorach demonstracyjnych , lecz już w telewizorach z seryjnej produkcji .:|



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

ojtioo

New member
Czy wiadomo coś na temat procesora i RAM'u do uciągnięcia Android TV? Jest coś lepiej w porównaniu do modeli z 2015?
 

accu

New member
Bez reklam
Czy wiadomo coś na temat procesora i RAM'u do uciągnięcia Android TV? Jest coś lepiej w porównaniu do modeli z 2015?

Witam uprzejmie,
Zapewne konstruktorzy to wiedzą , lecz jak dotąd nie znalazłem źródła , które by te dane podawało .
Myślę , że trzeba poczekać , aż telewizory firmy Sony serii XD93 wejdą do seryjnej produkcji .:-|
Na pewno system operacyjny to Android 6.0 Marshmallow . Telewizory z 2015 r . dostaną aktualizację
do Android 6.0 .

Sony announces new 4K AndroidTV TVs coming in 2016 - Marshmallow updates are coming for 2015 models too - Ausdroid
Można sobie na tej stronie zobaczyć filmik pięcio -minutowy o serii X930D(first look).

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony 85" to około 80.000 zł
Z naprawdę extra modeli 85" jest Thomson 85UZ8876.
Test w przyszłym tygodniu, bo już wjechały.
Pierwsze info wklejone na FB.
Jest w super cenie dla niebieskich.
Sony jest też dostępny.
 

Calvex

New member
Napisane early 2016. Pewnie kwiecień, maj. Androida mają już ogarniętego, więc nie powinno być problemów jak rok temu.
 

piteron

Active member
Bez reklam
następni co dołączyli do bezsensownego spisku
Kto to wymyślił że w ofercie na dany rok BlueRay-e będą posiadały 3D a telewizory będą tego rozwiązania pozbawione.Teraz tylko czekam aż będą sprzedawali piloty na bluetooth ale telewizory będą miały tylko irde
Jeśli chodzi o małą dostępność modeli to ja akurat uważam to za plus.Nie poszli w kierunku innej firmy na S która chyba już sama nie wie ile typów telewizorów produkuje.Osobiście uważam że jedn model FHD jeden UHD i jeden premium i można zamykać ofertę,oczywiście wszystkie w odpowiednim calarzu
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Telewizor firmy Sony KD-65XD9305 , jak i jego mniejszy "braciszek" 55XD9305 mają jednak 3D .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Poczekaj Accu bo ja się pogubiłem :) ale to jest ta prawie najwyższa seria z 2016 roku? Na konkurencyjnym forum napisali że maja potwierdzone na 100% że będzie 3d tylko w tych najwyższych seriach... czyli topowy 75 calowy i modele oczko niżej ..

Choć na stronie najwyższy model to XD 9405 w 75 calach i oczko niżej XD 9305 w 55 i 65 calach i wszystkie te modele maja 3d.. tylko xd9305 w 65 calach swoje będzie kosztował..

A xd85 już bez 3d...
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Poczekaj Accu bo ja się pogubiłem :) ale to jest ta prawie najwyższa seria z 2016 roku? Na konkurencyjnym forum napisali że maja potwierdzone na 100% że będzie 3d tylko w tych najwyższych seriach... czyli topowy 75 calowy i modele oczko niżej ..

Choć na stronie najwyższy model to XD 9405 w 75 calach i oczko niżej XD 9305 w 55 i 65 calach i wszystkie te modele maja 3d.. tylko xd9305 w 65 calach swoje będzie kosztował..

A xd85 już bez 3d...

Witam uprzejmie,

Nie pogubiłeś się . ;) Jest tak , jak napisałeś .:|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Cena wyjściowa za telewizor Ultra HD firmy Sony KD-55XD9305 wynosi 9999.00 zł .:neutral:
Liczę "po cichu" , że do czerwca 2016 r. "zejdzie" do 8499.00 zł .

Cena wyjściowa za telewizor Ultra HD firmy Sony KD-65XD9305 wynosi 16999.00 zł .

Pozdrawiam:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
O proszę to o 1000 zl mniej niż ja obstawiałem.. a ktoś wtedy pisał mi że jestem optymistą co do ceny :) ktoś myślał, że będzie więcej jak 18 tys a tu 17 tyś nie jest źle jak na początek .. choć jakby było bliżej 16 tys to już byłaby bajka :)

To co KOlego porywasz się na ten model ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry