pytanie do użytkowników26S2000

mazena

New member
witam
mam pytanie
czy po wyłączeniu tv w tryb standby wyłączenie napięć(charakterystyczne przełączenie przekaźnika) następuję u Was od razu czy po jakimś czasie? u mnie przekaźnik przełączy się dopiero po ok 2 min od momentu przejścia w tryb stanby. nie wiem czy jest to zachowanie prawidłowe , więc proszę powiedzcie jak to jest u Was
z góry dzięki maz
 

pandzik

Member
Bez reklam
W moim modelu po około 2 do 5s. Za to w modelu V znajomego, trwa to kilkakrotnie dłużej.
 
Ostatnia edycja:

mazena

New member
czyżby na tym forum było tylko dwóch użytkowników serii S?
napiszcie jak jest w waszych tv (nawet podobnych)
pozdr
 

ArekR79

New member
...

Mam dokładnie ten sam model tj. 26S2000 i przekaźnik przełącza się po około 2 sekundach od przejścia tv w tryb standby.
Pozdrawiam
 

pandzik

Member
Bez reklam
Jak mówiłem. U kumpla, w modelu V, przełączenie przekaźnika też ma miejsce po ok 2 min.
Wychodzi na to, że nie ma sie co przejmować.
 

grisza_1982

New member
mazena napisał:
witam
u mnie przekaźnik przełączy się dopiero po ok 2 min od momentu przejścia w tryb stanby.
z góry dzięki maz
Mam Sony S2510 i jest identycznie, po około 2 minutach (nie mierzyłem dokładnie) jest taki cieche pstryk :) od samego poczatku by to to pryknięcie. Z poczatku myśąłem ze byc moze dopadła mnie chorba zwana "swonodnym wypadaniem pryknieć" :D, ale okazało sie ze źródęłm owych pryknięć nie jestem ja tylko włanie Soniak. Mi to nie przeszkadza, prykniecia sa bardzo cichutkie, no chyba ze z czasem omawiane pryknięcia zacznąc być postrzegane nie tylko przez zmysł słucha a le również powonienia :D Wówczas zastanowie sie na ta nietypową reklamacją :)
Pozdrawiam wszytkich pasjonatów braku czerni w TV LCD :)
 
Do góry