Telewizor Sony KDL-43W809C

siwek755

New member
Czy ktoś wie jaki jest input lag na trybie standardowym (własnym) a nie "gra"? Testuję właśnie Xboxa na Samsung UE40H6400 i po zmianie obrazu z trybu film (po kalibracjach) do gra - nie da się patrzeć, obraz okropny.

Dlatego od razu zakładam gre na trybie zwykłym. Na Samsungu input lag praktycznie taki sam, jak jest w przypadku Sony?
 

emszyp

New member
Cześć!
Kilka dni temu przyszedł do mnie Sony 55W809c. Zadowolony z zakupu, bo udało mi się dorwać w jednym ze sklepów internetowych nówkę sztukę. Niestety po kilku dniach testów odkryłem 3***bad pixele w środkowej części ekranu, z czego 2 obok siebie (kolor - czerwony).***Zwracalibyście TV, czy to normalne, że takie zjawisko może***występować ? Czy może się to powiększać? Mam dylemat, ponieważ:
1) Bardzo ciężko dostać ten model jako nowy.
2) Jakość wyświetlanego obrazu jest dla mnie świetna, pozostałe parametry takie jak czerń, podświetlenie są na idealnym poziomie, clouding niezauważalny, Bad Pixele z odległości metra są już niewidoczne.
3) Kupując TV mocno się zastanawiałem pomiędzy tą serią Sony, a Samsungiem 60J6240, Panasem 58DXM710. Zwracając,***zabawa z wyborem zaczyna się od nowa.
Będę wdzięczny za wskazówki!

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To zostawiłbym , obserwując bad piksele czy się nie powiększa strefa.
Ale masz gwarancję, więc niczym nie ryzykujesz.
 

k_nemo

New member
Podświetlenie można trochę obniżyć. Ostatnio gram w trybie Gra, ale tak dopasowałem obraz nie był taki słaby. Input lag w trybie [Gra] to 36,6ms, w trybie [Cinema pro] 53ms.
 
Ostatnia edycja:

nagdob

Member
Bez reklam
Czy ktoś może napisać jaką matrycę ma ten TV? IPS czy VA?
I czy ma sprzętowe 100 Hz?
Konkretnie chodzi mi o model 43W805C.
 
Do góry