Sony KD 49X8309C test - rodzinny telewizor który niesie moc radości. Koalicja Android TV wzbiera na sile.

Czy Sony podniósł jakość obrazu w nowych modelach telewizorów z Andoridem ?


  • Total voters
    0
  • Poll closed .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony KD 49X8309C test - rodzinny telewizor który niesie moc radości. Koalicja Android TV wzbiera na sile.

Firma Sony pierwszy raz w historii do swoich telewizorów wprowadza system Android wierząc, że zarówno ilość aplikacji jak ich dostępność z tego poziomu może być największą atrakcją na dziś i na jutro dla użytkowników nowych serii telewizorów LCD.


Smukła, stylowa sylwetka
x83_1.jpg

Elegancka, smukła konstrukcja pasująca do wystroju wnętrza w każdym salonie, również po zawieszeniu na ścianie. Bardzo wąska ramka ekranu pozwala skupić całą uwagę na akcji toczącej się na dużym ekranie. To połączenie formy i funkcji, będące gwarancją znakomitych wrażeń.

Smukła sylwetka pasuje do wystroju domowego centrum rozrywki a tym samym ułatwia montaż na ścianie.

Sony posiada Android w wersji 5.0.2 . Dla odróżnienia Philips ma już wersję Android 5.1.



http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/11...osci-koalicja-android-tv-wzbiera-na-sile.html
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Ciekawi mnie w jakiej rozdzielczości jest wyświetlany nowy interfejs . Chodzi mnie czy w rozdzielczości Ultra HD ,
czy w rozdzielczości Full HD , czy może w jakiejś pośredniej .
Życzę owocnej pracy . Jeśli to możliwe to proszę o szerokie opisanie(omówienie) nowego interfejsu w tym
modelu wraz z jego bogatą ilustracją zdjęciową .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Beno111

New member
Witam.
Czy telewizor będzie kompatybilny ze standardem HDCP 2.2,
i czy będzie obsługiwał rozdzielczość 3840x2160@60Hz 4:4:4
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Poczatek zapowida sie dobrze :) mnie też by interfejs(opis i zdjęcia) ciekawił tak jak i Kolegę Accu plus czerń i płynność obrazu...
 

collider

New member
Bez reklam
Wszystko zawsze zapowiada sie dobrze i jezeli sie nie myle to nie pamietam testu na tym forum by byl negatywny ;). Wszystko wyjdzie w praniu bo po paru miesiacach okaze sie, ze jedne telewizory sa lepsze a drugie jednak tylko dobre :).
 

Beno111

New member
Wszystko zawsze zapowiada sie dobrze i jezeli sie nie myle to nie pamietam testu na tym forum by byl negatywny ;). Wszystko wyjdzie w praniu bo po paru miesiacach okaze sie, ze jedne telewizory sa lepsze a drugie jednak tylko dobre :).
No bo te testy zawsze są ,,opty-mistyczne".
Jak ktoś ,,smaruje" to i od razu jakość się poprawia.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz rożnie z tymi testami jest w Polsce na pewno jest to bardziej podyktowane pewnymi rzeczami - każdy wie o co chodzi, na świecie testy potafią dolać oliwy do ognia :)
 

Robsonik20

New member
Prosimy o antutu benchmark.
Prosimy o seedtest.(WiFi standardu n, ac?)
Prosimy o zainstalowanie KODI oraz wtyczek wideo, czy filmy HD nie przycinają, jak są streamowane?

Czy działa sterowanie padem od PS4 na wszystkich dostępnych grach w sklepie play?( proszę o instalacje 2-3 gier RPG oraz wyścigówek)
Czy po dłuższym obciążeniu w grach np 3-5 godzin tv się nie wyłączy?
Czy odtworzy każdy format plików video oraz napisów?
Czy można instalować aplikacje ze sklepu play na zewnętrzny nośnik?

Proszę o sprawdzenie wszystkich podpunktów :blagam:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki ja Ci współczuję :) ja nie dałbym rady :)
A tak z ciekawości bo nie jestem w temacie gdyż kupuję wyłącznie filmy oryginalne ile jest rodzajów formatów plików video ???
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Właśnie dlatego zadałem pytanie bo albo Kolega który poprosił o sprawdzenie wie to, a wtedy mam szacun dla niego albo nie zdaje sobie sprawy ile tegoo może być i Kiki ma co robić niż szukać filmów we wszystkich możliwie "chodzących" formatach :)

Myslę że prościej jest kupic jakiś odtwarzacz BR ktory z wieloma formatami sobie radzi znacznie lepiej jak nie jeden tv..
 

Rafal7

Banned
tyle znalazłem :D

AVI, MP4, WMV, MKV, DVD, MPG, 3GP, FLV, SWF, TOD, MTS, MOV, M4V, RM QT, TS, AMV, AVS, BIK, BNK, CAVS, CDG, DGP, DV1394, DXA, EA, FFM, FILM, FILM_CPK, FLC, FLH, FLI, FLM, FLT, FLX, GXF, H261, H263, H264, MJ2, MJPG, MKM, MXF, NC, NUT, NUV, OGM, OGV, PVA, R3D, RAX, RMS, RMX, RPL, RTSP, SDP, SMK, THP, VC1, VFW, VRO

Niech sprawdzi :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki życzę powodzenia :) A Koledze co prosił o to żeby następnym razem lepiej zastanowić sie nad zadanym pytaniem... bo jak widać jest tego od diabła a to może nie być wszystko... a dla wielu znowu potencjalnych użytkowników jest znacznie więcej rzeczy ważniejszych... do sprawdzenia..
 
Ostatnia edycja:

RM.Harry

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja poproszę o przetestowanie możliwości internetowych tego nowego "cuda" bo jakoś nie widziałem tam nigdzie przegladarki internetowej
No i oczywiscie samego androida, tzn. na co pozwala ten system w tym TV
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Brak jak dotąd jakichkolwiek wiadomości w kwestii testu telewizora Ultra HD firmy Sony , model
Sony KD-49X8309C . Trochę to dziwne , bo przecież była zapowiedź szybkiego jego ukazania się na
forum .:neutral:
Ale zapomniałem , że rozpoczął się okres wakacyjny .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry