Kdl-46xbr3

Golibroda

New member
Witam

Od dłuższego czasu czytam to forum. A dlaczego ?...a dlatego, ponieważ jak wielu innych przymierzam się do zakupu "płaskiego" TV.

Pływam pomiędzy Plasma a LCD.
W zakresie moich zainteresowań był i pansaonic PV60, Pioneer 436,437 a teraz Soniak W(X)2000.
I ciagle jestem na rozdrożu ;( ponieważ chcaiłbym kupić coś przyszłościowego ale zdolnego do co najmniej dobrego odbioru SD.

Ostatnio na stronach Sony (USA) zauwazyłem taki model niedostepny chyba w Polsce:

46" BRAVIA™ XBR® LCD Flat Panel HDTV
transparent.gif
KDL-46XBR3

Jak ten TV ma się do 46 W(X)2000 dostępnych w Polsce ?
Czy może pojawi się na naszym rynku.

Chciałbym także dodać,że ważna dla mnie jest nie tylko strona techniczna ale i wizualna TV stąd kiedys zwróciłem uwagę na image dawnych Pionków jak i obecnego amerykańskiego BR3.

Prosze o pomoc, może jakieś małe porównanie ...bo tak jak wielu boli mnie juz głowa od myślenia i oczy od oglądactwa.

Może gdyby nie te szaro - czarne plastiki w panasie PV 60(600) to byłby wisiał już na mojej ścianie (choćby ze względu na cenę) albo nie wisiał ze wzgledu nat to,że okno miałbym prosto z lewej strony (stąd pomysł LCD).

Pozdrawiam
I dziekuję za wszelkie uwagi.

Piotr
 

johanek

New member
KDL46xbr to odpowiednik 46X2000 sprzedawanego w Europie. Wydaje się że różni się procesorem obrazu, w XBR DRC MF2.5 *skalowanie obrazu PAL do HD i 3 złącza HDMI. Reszta to samo....
 
Do góry