Sony KDL-55W829 - zakrzywiona ramka

Grzybens

New member
Witam,

kupiłem wyżej wymieniony telewizor i zauważyłem, że jak się patrzy na niego od boku to górna ramka telewizora jest zakrzywiona delikatnie w łuk natomiast dół jest prosty. Czy to jest normalne czy trafił mi się jakiś wadliwy egzemplarz?

Pozdrawiam.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam to może jest nowy Curved,sorry żartuje,krzywy z każdej strony i to różnie dla mnie jest to wada.TV do wymiany.Nie wiadomo jak będą rozchodzić się naprężenia matrycy?,może nic się nie dziać, a może i pękać?
 

student

New member
Czy pod "zakrzywioną ramkę" można też podpiąć, że jak pod dużym kątem patrzę na miejsce łączenia matrycy z górną ramką to w 2 miejscach widzę podświetlenie matrycy ?
Dodam, że te 2 miejsca są w równej odległość od lewej i od prawej strony telewizora.
Czy matryca nie powinna dokładnie przylegać do ramki ?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Eeee, to masz już zakrzywiony model Sony, to powinieneś dopłacić jeszcze.
A tak poważnie jeśli Cie nie przeszkadza - ja bym zostawił.
 

student

New member
Prawdę mówiąc nie przeszkadza mi to bo naprawdę mocno trzeba głowę wygiąć do góry i prawie dotykać buzią telewizora aby to zobaczyć.
A dopatrzyłem się tego po bardzo wnikliwej analizie jak naczytałem się o wygiętych ramkach w tych telewizorach.

A druga sprawa to jak przyciśnie się matrycę w lewym i prawym górnym rogu to ona trochę się odchyli i wraca z powrotem - a tego się dopatrzyłem jak wycierałem matrycę po monterach.

Jest się czym przejmować?
 
Do góry