Czy aby napewno SONY 32V2500?

FanBojPS3

New member
Witam.
Mam wielki problem w wyborze lcd.Mysle powaznie o wyborze (chyba dobrze napisalem:eek: ) SONY 32V2500.Mam 5000zl przeznaczone na TV ale nie wiem jaki wybrac:sad: .Jesli jest jakis lepszy model (nietylko SONY) za okolo 5000zl to bardzo prosze o podenie go.Bede bardzo wdzieczny jesli pomozecie:blagam:
 

dario101

New member
Cześć
Mam też ten sam problem z wyborme Lcd :-(.Wczoraj zorientowałem się że bardzo staniały LCD SONY :eek:. Teraz SONY LCD 32V2500 możesz wyrwać za 4,4 k.Biorę też pod uwagę SHARPA 32 BV9 ( w Niemczech kosztuje ok 840 EURO u Nas ok 4,2 k) lub Toshibe 32WL68P ok.1,1 k EURO :cool:.
Sprwdzają się analizy tego rynku że w lutym czekają Nas bardzo duże obniżki cen.:D Naprawdę jest w czym wybierać. U mnie jest istotny problem z odleglością do tv.Ponieważ wynosi tylko ok 2,5 m jestem zmuszony zakupić lcd tylko 32 cale.W tym segmencie nie ma LCD FULL HD :(
 

FanBojPS3

New member
Bylem juz na maksa pewien ze wezme SONY 32V2500 ,lecz wczoraj bylem w euro rtv agd i gdy zobaczylem 32V2500 to sie przestraszylem, obraz normalnie byl do bani niewiem czemu.Wiele osob mowilo mi zebym kupil 32V2500 ze wzgledu na jakosc obrazu, ale teraz to juz sam niewiem potym co zobaczylem:sad: .Plssss powiedzcie jaki jest najlepszy lcd w cenie okolo 5000zl, moze miec 32 cali jak i 37.
 

dieseltdi

New member
Sam chciałem go kupić odkąd wszedł na rynek(kaske miałem ołażoną)ale po porównaniu kilku modeli w tej klasie(32v2500),kupił kolega,doszedłem do wniosku że jest to produkt przereklamowany i nie warty tych pieniędzy,kupiłem w koncu samsunga 32n71,mimo że nie za bardzo mi sie podoba(ale powoli sie przyzwyczajam)i dzwięk też ma gorszy,ale w obrazie to ja nie widze różnicy i ma bogatszy zestaw wejść np. b.podoba mi sie usb(pendrive i natychmiast ogładasz zdjęcia)aaaaaa za samsunga zapłaciłem 3300zł i uważam że dobrze zrobiłem,a to forum mi w tym pomogło i bardzo mu i wszystkim wypowiadającym serdecznie dziękuje.
 

czago

Banned
dario101 napisał:
Cześć
Mam też ten sam problem z wyborme Lcd :-(.Wczoraj zorientowałem się że bardzo staniały LCD SONY :eek:. Teraz SONY LCD 32V2500 możesz wyrwać za 4,4 k.Biorę też pod uwagę SHARPA 32 BV9 ( w Niemczech kosztuje ok 840 EURO u Nas ok 4,2 k) lub Toshibe 32WL68P ok.1,1 k EURO :cool:.
Sprwdzają się analizy tego rynku że w lutym czekają Nas bardzo duże obniżki cen.:D Naprawdę jest w czym wybierać. U mnie jest istotny problem z odleglością do tv.Ponieważ wynosi tylko ok 2,5 m jestem zmuszony zakupić lcd tylko 32 cale.W tym segmencie nie ma LCD FULL HD :(



Hmm, ja mam do ekranu jakieś 3 metry i nie wyobrażam sobie zakupu mniejszego LCD-ka niż 46 cali. Jestem już prawie zdecydowany na SONY 46V2500, choć zastanawiam się jeszcze nad 46W2000. Na forum nie mogę uzyskać potwierdzenia moich przemyśleń - każdy chwali to co ma. Ci, którzy mają Sharpy wybrzydzają na Sony i odwrotnie. Zdaje się, że najlepiej zaufać własnym oczom no i może ciut nosowi. :smile:
 

FanBojPS3

New member
Witam.
Tak sie zastanawiam czy aby lcd nie kupić w marcu/kwietniu bo niektórzy mówia ,że ceny gwałtownie spadną.Lcd bedę głównie uzywał do PS3 więc mam pytanie.Czy jest prawdopodobne że SONY KDL 40 W2000 stanieje do granic około 6tys.?Narazie kosztuje 7899zł.Zależy mi by lcd mial full HD i ten model właśnie ma.
 

FanBojPS3

New member
Witam.
Tak sie zastanawiam czy aby lcd nie kupić w marcu/kwietniu bo niektórzy mówia ,że ceny gwałtownie spadną.Lcd bedę głównie uzywał do PS3 więc mam pytanie.Czy jest prawdopodobne że SONY KDL 40 W2000 stanieje do granic około 6tys.?Narazie kosztuje 7899zł.Zależy mi by lcd mial full HD i ten model właśnie ma.
 
Do góry