sony kdl 26s2030, długo się zmieniają kanały

witam, kupiłem sony kdl-26 s 2030 , wszystko super tylko ze kanały zmieniają się długo ( analogowa kablówka Aster), jak wchodzę w ustawienia, sortowanie kanałów to zmieniają się błyskawicznie, dosłownie ułamek sekundy, natomiast przy normalnym przełączaniu 1 kanał zmienia się ze 3-4 razy wolniej, tak chyba sekundę czy 2 , czy to normalne, czy ten model tak ma , czy może da się coś w ustawieniach zmienic zeby było szybciej, czy to może wada mojego egzemplaża????????????
 
powiesic na ścianie

chcę ten tv powiesić na ścianie, jaki uchwyt polecacie?????????, żeby nie spadł no i jakiś w normalnej cenie, czy warto wydać 500-600 zł na orginalny czy te tańsze innych firm też są dobre?>
 

Caddi

New member
nie wiem o co dokładnie chodzi, ale może to że np. wybranie 01 zamiast 1 znacznie przyspiesza przełączanie programu
 

dasiu

New member
czy ktoś podłanczał ten tv pod kompa jaki obraz i jakim kablem i gdzie można kupić go najtaniej
 

Mi-ś

New member
grzesiek654 napisał:
witam, kupiłem sony kdl-26 s 2030 , wszystko super tylko ze kanały zmieniają się długo ( analogowa kablówka Aster), jak wchodzę w ustawienia, sortowanie kanałów to zmieniają się błyskawicznie, dosłownie ułamek sekundy, natomiast przy normalnym przełączaniu 1 kanał zmienia się ze 3-4 razy wolniej, tak chyba sekundę czy 2 , czy to normalne, czy ten model tak ma , czy może da się coś w ustawieniach zmienic zeby było szybciej, czy to może wada mojego egzemplaża????????????
Witam.
Ja mam Philipsa PFL7332 i też taki sam objaw,przy wyświetleniu listy kanałów szybko a przy przyciskach numerycznych dłużej.Więc to cheba normalka?.
 

Ksei

New member
Sony zwłoka przy zmianie kanałów

Witam! Tak to zostało celowo zaprojektowane. Przy wyborze numerycznym jest zwłoka 2 sek. na ew. dodanie numeru dla kanału 2-cyfrowego, np. 16. Po 2 sek., bez ponownego wciśnięcia klawisza numerycznego zostaje włączony kanał jednocyfrowy (pierwszy wciśnięty numer 1-9).
 
Do góry