UWAGA!!! Twój stary TV to łamaga

johanek

New member
Od dziś obniżka na prawie wszystkie BRAVIE!!!!! A za niedługo w Centrach Sony kilkutygodniwa akcja BRAVIA bez VAT. To dopiero będzie się działo.
Dla przykładu KDL32V2500 - cena ok 4500 zł brutto. Nieźle co?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
A co to za nazwa tematu, regulamin czytany chociaż 1:?: :banned:
 

johanek

New member
Przyznam się że nie czytałem aczkolwiekśądzę że "łamaga" to chyba nie wulgaryzm? Zastosowałem "łamagę" aby uzyskać pełnobrzmiący rym polski, a nie aby obrazić czyjeś pudło do oglądania TV (rym dotyczył tylko starych pudeł a nie np. kilkuletnich , nowoczesnych telewizorów kineskopowych. Urażonych przepraszam.
 

dieseltdi

New member
Witam,też dziś widziałem te ceny ale i tak uważam że są za wysokie,nie jestem jakąś tam wyroczniią,ale niedawno(jest mi nawet troche głupio) doradziłem 32v2500 mojmu koledze,a sam tydzień temu kupiłem samsunga n71b(za 3300),fakt sony wg. mnie jest ładniejsze i ma lepsze dzwięk,ale w obrazie nie widzę specjalnych różnic(choć może to wina tunera--kolega ma cyfr. polsat a ja mam humaxa 5400z i cyfre)
Także dalej po obniżce różnica wynosi 1200zł i (takie jest moje zdanie) nie widze sensu tyle płacić ale to moje zdanie.
A jakie jest wasze??
Pozdrawiam
 

spqr

New member
obniżka na sony bravia

johanek napisał:
Od dziś obniżka na prawie wszystkie BRAVIE!!!!! A za niedługo w Centrach Sony kilkutygodniwa akcja BRAVIA bez VAT. To dopiero będzie się działo.
Dla przykładu KDL32V2500 - cena ok 4500 zł brutto. Nieźle co?

Witam wszystkich sympatyków forum!
Kto jeszcze oprócz autora tej wiadomości wie coś na temat obniżek cen Sony Bravia? Czy nadchodzące promocje obejmą również telewizory RPT Sony, a zwłaszcza telewizory spod znaku Sony KDS?:?: :eek:
 

simonb1

New member
johanek napisał:
Od dziś obniżka na prawie wszystkie BRAVIE!!!!! A za niedługo w Centrach Sony kilkutygodniwa akcja BRAVIA bez VAT. To dopiero będzie się działo.
Dla przykładu KDL32V2500 - cena ok 4500 zł brutto. Nieźle co?

Ja przymierzam się do KDL-32S2010 za 3990 zł. Myślę, że cena ok.
 

mirasss52

New member
jest jakieś źródło na ten temat?

johanek napisał:
Od dziś obniżka na prawie wszystkie BRAVIE!!!!! A za niedługo w Centrach Sony kilkutygodniwa akcja BRAVIA bez VAT. To dopiero będzie się działo.
Dla przykładu KDL32V2500 - cena ok 4500 zł brutto. Nieźle co?


WITAM !

CZY JEST JAKIŚ LINK Z KTÓREGO SĄ TE INFORAMCJE?
 

spqr

New member
johanek napisał:
Cennik na stronie www.sony.pl. co do reszty , to cierpliwości. Ar2 już zrozumiałem - chodzi niby o to że reklama? Nie przesadzasz?
Witam!
Dzięki za linka do strony sony, "bardzo" trudno jest tam trafić zwłaszcza będąc uczestnikiem tego forum.
Znajdujacy się tam cennik, został umieszczony przez firę sony gdzieś jesienią ubiegłego roku; a zatem jest w miarę aktualny biorąc pod uwagę upływ czasu jak również to co stało się w tym czasie na rynku: patrz ceny na allegro i w innych sklepach internetowych!!
Tak dla porównania: w Krakowie w Mix Electronics przy ulicy Wadowickiej "kaufman" zaoferował mi KDS 70" ("zrobię Panu dobrą cenę") dwa tygodnie temu za 17 200,00 zł!!; gdy tymczasem cena przy wystawionym telewizorze oscylowała około 25 000,00 zł, a zatem była porównywalna z "aktualnym cennikiem" SONY!
Tak trzymać dalej SONY! niech konkurencja zarabia!
Sprzedaż wyrobów Sony , nawet bez VAT, biorąc pod uwagę ich cennik jest chyba jak w sklepie dla {nie}dla i.....w!!
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Reklama ?? czego ?:)

Wątki tytułować konkretnie, w sposób mówiący w skrócie o tym, czego dotyczą - czyli nie: "Pomocy!", "Co się dzieje?", "Pilne!" etc. Pamiętaj, że nadając topikowi konkretny tytuł, ułatwiasz innym korzystanie z forum i jednocześnie zwiększasz swoje szanse na uzyskanie odpowiedzi.
 

johanek

New member
cennik zmienił się kilka dni temu. Jesienią w tym cenniku nie było połowy modeli np. całej serii V2500, S25.., serii P która wchodzi w lutym itd.... Jak Ci się nie chce zaglądnąć choćby to sorry, ale...po co te nerwy. KDS70 potaniał w/g cennika o 3 tysiące. Bez Vat daje nam 19300. Na Allegro znalazłem go najtaniej za 18999, więc o co Ci chodzi? Proponuję idź do tego Mixa i zamów go za 17200, kaktus mi wyrośnie jak Ci go za tyle ściągną. KDL32V2500 - 4499zł na Allegro 4599zł, itd... Zresztą każdy kupuje za ile chce i gdzie chce....

Ar2 - o tym nie pomyślałem. Więcej nie będę. Fakt ten tytył wątku nic nikomu nie mówi. Poprawię się na bank
P.S.
I chyba przeczytam ten regulamin...
 

spqr

New member
johanek napisał:
cennik zmienił się kilka dni temu. Jesienią w tym cenniku nie było połowy modeli np. całej serii V2500, S25.., serii P która wchodzi w lutym itd.... Jak Ci się nie chce zaglądnąć choćby to sorry, ale...po co te nerwy. KDS70 potaniał w/g cennika o 3 tysiące. Bez Vat daje nam 19300. Na Allegro znalazłem go najtaniej za 18999, więc o co Ci chodzi? Proponuję idź do tego Mixa i zamów go za 17200, kaktus mi wyrośnie jak Ci go za tyle ściągną. KDL32V2500 - 4499zł na Allegro 4599zł, itd... Zresztą każdy kupuje za ile chce i gdzie chce....

Ar2 - o tym nie pomyślałem. Więcej nie będę. Fakt ten tytył wątku nic nikomu nie mówi. Poprawię się na bank
P.S.
I chyba przeczytam ten regulamin...

Sek w tym, że chce mi się wszędzie zaglądać - nawet na stronę sony; a powoływanie się na cennik który od dłuższego czasu sie nie zmienia jest troszkę nie poważne! sic! A jesli chodzi o twoje kaktusy, to kup sobie lepiej sombrero, bo bez niego dziwnie bedziesz wygladał na prywatnej plantacji tych roślin; KDS 70" był do wzięcia za tę cenę od ręki, bez potrzeby ściągania go do tego sklepu .....nawet z Meksyku, gdzie dużo roślin z kolcami! Pozdrawiam ze stołeczno-królewskiego miasta KRAKOWA: pozdrawia smok wawelski (bez kaktusów ale za to z siarką)
 

johanek

New member
Więc otwórz sobie ten cennik, zapisz go na swym dysku twardym, kliknij prawym klawiszem i sprawdź datę utworzenia. Pisze jak byk UTWORZONY 05-02-2007 godz.13.32.
Tak wogóle to nieładnie obrażać innych ludzi, nawet w inetrnecie. A na pewno nie służy do tego to Forum. Mylę się Ar2?
 

spqr

New member
"Tak wogóle to nieładnie obrażać innych ludzi"
Masz w zupełności rację! Kończ Waść, wstydu oszczędź! To Forum na pewno temu nie służy, jak również nie służy rozpowszechnianiu fałszywych informacji w stylu : wielka obniżka cen na wyroby firmy ..ny! Komu i czemu miała służyć taka informacja? dezinformacja!? Zwracaj uwagę na słowo pisane i na informację, którą ono nieść może! A mruganie okiem do aministratora, aby wyprosić u niego pomoc?.. a co za tym idzie i reprymendę dla mnie? Czuję się jak w piaskownicy: biorę zabawki i idę do domu, a poza tym mama sie patrzy!
Myślę, że to Forum jest dla ludzi w miarę poważnych, kliknę sobie prawym przyciskiem mojej małej myszki i przeniosę się w kolorowy świat firmy ..ony, gdzie czeka na mnie mnóstwo promocji, w końcu "diabeł ubiera się w salonie ...SONY""!!!
 

jawor1985

New member
Mam pytanie dotyczace tej promocji ..

Czy Model KDS 55' rowniez jest objety sprzedaza bez Vat czy dotyczy ona tylko telewizorow LCD ??
 
Do góry