Telewizor firmy Sony KDL-50W829 - pierwszy ogląd tego nowego telewizora firmy Sony.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Znany recenzent John Archer z Trusted Reviews napisał swoją opinię o testowanym przez siebie
telewizorze firmy Sony KDL-50W829 . Chętnych do zapoznania się z tym testem zapraszam
serdecznie na stronę :

Sony KDL-50W829 review | TV Reviews

Autor tej trzy stronicowej recenzji bardzo wysoko ocenił jakość obrazu 2D:neutral: , jaki prezentuje ten telewizor firmy Sony .

Szkoda , że nie jest w akcesoriach tego telewizora dołączany drugi pilot zdalnego sterowania telewizora
One-touch ( z gładzikiem) RMF-ED004 .
Można go jednak będzie dokupić .
Pilot ten znajduje się w akcesoriach dołączanych tylko do telewizora firmy Sony KDL-55W955B .
Telewizor jest już dostępny w sklepie internetowym MatrixMedia z 5 letnią gwarancją firmy Sony z dostawą bezpłatną w cenie 4299.00 zł .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

ender32

New member
dziś byłem w sklepie sony i już go widziałem na żywo cena 4199 zł I myślę że w najbliższych dniach go kupię. Mało mogłem się pobawić bo sprzedawca jeszcze dużo o nim nie wiedział i był mało chętny do pokazanie mi czegoś o czym nie wie
 

accu

New member
Bez reklam
dziś byłem w sklepie sony i już go widziałem na żywo cena 4199 zł I myślę że w najbliższych dniach go kupię. Mało mogłem się pobawić bo sprzedawca jeszcze dużo o nim nie wiedział i był mało chętny do pokazanie mi czegoś o czym nie wie

Witam uprzejmie,

Muszę stwierdzić , że personel sklepu firmy Sony nie stanął na wysokości .
Fakt , telewizor ma zupełnie nowe menu , do którego trzeba przywyknąć .
Nie trafiłeś na sprzedawcę -pasjonata , choć zdarzają się tacy i wtedy
można swobodnie wspólnie przetestować dany model .
Również uważam jak Ty , że ten model jest wart "grzechu" zakupu .
Jeżeli się zdecydujesz i go zakupisz , to proszę podziel się swoimi spostrzeżeniami
na temat tego telewizora "na gorąco".;)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

ender32

New member
ja nie kupuję tv dla 3d. Ważny jest ładny i naturalny obraz. Pan z obsługi powiedział że na szkolenie jadą dopiero 11 marca. Dla mnie to troszkę porażka bo powinni jechać przed wprowadzeniem produktów żeby wiedzieli co klientom mówić. Cena 4299 z 5 lat gwarancji. opłaca się?
 
Ostatnia edycja:

adamo_

New member
Bez reklam
ja nie kupuję tv dla 3d. Ważny jest ładny i naturalny obraz. Pan z obsługi powiedział że na szkolenie jadą dopiero 11 marca. Dla mnie to troszkę porażka bo powinni jechać przed wprowadzeniem produktów żeby wiedzieli co klientom mówić. Cena 4299 z 5 lat gwarancji. opłaca się?

zależy od preferencji, akurat dwie pociechy w domu które raz w tygodniu chcą obejżeć z tatusiem bajkę 3D :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
ja nie kupuję tv dla 3d. Ważny jest ładny i naturalny obraz. Pan z obsługi powiedział że na szkolenie jadą dopiero 11 marca. Dla mnie to troszkę porażka bo powinni jechać przed wprowadzeniem produktów żeby wiedzieli co klientom mówić. Cena 4299 z 5 lat gwarancji. opłaca się?

Dokladnie tak jak piszesz ale ze zyjemy w Polsce to sa takie absurdy.. cena fajna i 5 lat gwarancji jak sie podoba to tylko kupowac i ogladac :)
 

Kangur2

New member
50 cali - Odsprzedam

Witajcie,

Jestem od 2 dni posiadaczem tego telewizora.
Jakość wykonania oraz wygląd rewelacyjna.
Trochę trzeba posiedzieć na menu bo jest zupełnie inne w tym roku, mam nadzieję że to kwestia czasu.

3d Pełne Ful HD lepiej widać niż w kinie.

Niestety po namowach w sklepie skusiłem się na 50 cali, niestety żeby w pełni cieszyć się obrazem trzeba być w minimum 3 metry od TV, a ja mam 2,5.

Jeżeli ktoś reflektuje zakup 50 to odsprzedam oczywiście z rabatem, ewentualnie zamianę na 42 a tymi samymi parametrami - różnica w cenie.
Marcin.
 

ender32

New member
Tv kupiony. clouding nieznaczny w dole ekranu w rogach ale nie przeszkadza w oglądaniu. menu ok. podłączyłem myszkę Logitech i działa ale tekst trzeba z pilota wstukać bo myszka znika. Obraz żyleta ( Tv naziemna) czyta wszystko z dysku. Postawa mała i trochę ten tv stoi tak mało stabilnie. ogólnie jestem zadowolony z zakupu cena 4299 ( 5 lat gwarancji) w salonie Sony
 

accu

New member
Bez reklam
Tv kupiony. clouding nieznaczny w dole ekranu w rogach ale nie przeszkadza w oglądaniu. menu ok. podłączyłem myszkę Logitech i działa ale tekst trzeba z pilota wstukać bo myszka znika. Obraz żyleta ( Tv naziemna) czyta wszystko z dysku. Postawa mała i trochę ten tv stoi tak mało stabilnie. ogólnie jestem zadowolony z zakupu cena 4299 ( 5 lat gwarancji) w salonie Sony

Witam uprzejmie,
Gratuluję zakupu telewizora firmy Sony KDL-50W829B i życzę długoletniego , bezawaryjnego;-)

użytkowania tego "telewizorka" . Jesteś zapewne jednym z pierwszych jego użytkowników .
Jak już trochę "ochłoniesz" to napisz proszę więcej o swoim "nabytku" . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

baciarek

New member
Niestety po namowach w sklepie skusiłem się na 50 cali, niestety żeby w pełni cieszyć się obrazem trzeba być w minimum 3 metry od TV, a ja mam 2,5.

Jeżeli ktoś reflektuje zakup 50 to odsprzedam oczywiście z rabatem, ewentualnie zamianę na 42 a tymi samymi parametrami


Kolego, nie zamieniaj 50'' na 42'', bo 42 cale w tym modelu ma XR 400 a nie XR 800 jak w 50''. Będziesz narzekał na płynność na ekranie.
 

evr1n

New member
Witam,
też się zastanawiam nad tym modelem ale pewnie będzie to 42".
Czy jedyne różnice pomiędzy 42" a 50" to tylko Motionflow i 3d?
Czy różnica 400Hz będzie jakoś negatywnie odbierana w modelu 42"? Na 3d nie zależy mi tak bardzo, chociaż pełna rozdzielczość byłaby na pewno na plus.
Pozdrawiam
 

baciarek

New member
Czy różnica 400Hz będzie jakoś negatywnie odbierana w modelu 42"?
Pozdrawiam

Wg. mnie będzie. Tzn. inaczej. W codziennym użytkowaniu może przejdzie. Ale nie upłynnisz wszystkiego. Niestety. Dlatego nie wybrałem w tej półce cenowej w805, ponieważ nie radził sobie z niektórymi materiałami video.

@Kangur2 Kto Ci nagadał takich rzeczy, że 50 cali jest za dużo ? Raczej ludzie się martwią, że kupili za mały. Ale że za duży ?
 

wlodpe

New member
Witam,
Czekam na ten model, ale w 55 calach.
Czy ktoś wie kiedy i za ile będzie dostępny w naszych sieciach (na zachodzie już jest) - ma bardzo pozytywne opinie po zmianie typu matrycy w stosunku do poprzednika W805
 

pawel_z

New member
Witajcie,

Jestem od 2 dni posiadaczem tego telewizora.
Jakość wykonania oraz wygląd rewelacyjna.
Trochę trzeba posiedzieć na menu bo jest zupełnie inne w tym roku, mam nadzieję że to kwestia czasu.

3d Pełne Ful HD lepiej widać niż w kinie.

Niestety po namowach w sklepie skusiłem się na 50 cali, niestety żeby w pełni cieszyć się obrazem trzeba być w minimum 3 metry od TV, a ja mam 2,5.

Jeżeli ktoś reflektuje zakup 50 to odsprzedam oczywiście z rabatem, ewentualnie zamianę na 42 a tymi samymi parametrami - różnica w cenie.
Marcin.
kangur mój adres mailowy pawel_zembinski@op.pl
 
Do góry