Telewizor firmy Sony KDL-50W829 - pierwszy ogląd tego nowego telewizora firmy Sony.

kubajvc

New member
Prosze powiedzcie mi czy u was tez jest tak zjeb...y ten TV ze jak puszczacie film z USB w dolby to nie słyszycie dialogów bo TV nie potrafi przerobic/skompensowac dzwieku 5 kanałowego na stereo ?
 

Kangur2

New member
Uchwyt od IKEA + mocowanie do TV Sony

Wiem że późno ale może komuś się przyda.
Załączam zdjęcia jak bezpiecznie zamocowałem TV Sony na ściance z IKEA.
Wszytko widać na zdjęciach.
Uwaga śruby nie mogą być za długie bo mogą uszkodzić matrycę.
Wkręciłem najpierw na sucho w celu testu.
Na dole wykorzystałem metalowe mocowanie od stopy.
U góry regulowałem beczuszkami i podkładami.
TV podnosimy za boki i delikatnie zamocowałem w uchwytach.
PS.
Montujesz uchwyt na własne ryzyko, nie biorę odpowiedzialności za błędny montaż.
U mine wisi stabilnie od kilku lat i jest ok.
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    94,9 KB · Wyś: 193
  • 2.jpg
    2.jpg
    362,3 KB · Wyś: 66
  • 3.jpg
    3.jpg
    316,7 KB · Wyś: 48
  • 4.jpg
    4.jpg
    228,3 KB · Wyś: 199
Ostatnia edycja:

kubajvc

New member
Prosze powiedzcie mi czy u was tez jest tak zjeb...y ten TV ze jak puszczacie film z USB w dolby to nie słyszycie dialogów bo TV nie potrafi przerobic/skompensowac dzwieku 5 kanałowego na stereo ?
 

Kangur2

New member
Prosze powiedzcie mi czy u was tez jest tak zjeb...y ten TV ze jak puszczacie film z USB w dolby to nie słyszycie dialogów bo TV nie potrafi przerobic/skompensowac dzwieku 5 kanałowego na stereo ?

Aktualizowałeś soft?
U mnie nie działał dźwięk na kilku filmach, obecnie nie używam odtwarzania z TV.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
aktualizacja....

wczoraj czyli 31.03.2017r była aktualizacja telewizora....ktoś się orientuje jakie były poprawki ?

ps:macie też problem z netflixem ? mianowicie taki że uruchamiam,wybieram profil,wybieram film odpalam leci 3-5 sekund i wyłącza się netflix i trzeba włączać od nowa :/

to nie jest wina aktualizacji bo wcześniej też tak miałem :)

miał ktoś taki problem(lub go ma) ?
 

kubajvc

New member
Mam dokładnie tak samo z netflixem . Porazka na maxa. nie wiem czym to jest spowodowane . czasami działa a czasami nie .

Dzwiek z tego tv to katastrofa. naprawde trzeba sie nakombinowac zeby obejrzeć film bez denerwowania sie ze nie słychac lektora bo zaglusza go dzwiek np jadącego samochodu albo strzelania lub nawet wiatru . jak sa takie sceny to lektora nie słychac w ogole :/ ale tylko jezeli dzwiek jest zakodowany w 5,1 lub wiecej .
 
Do góry