sony 26S2030 CZY PANASONIC TX26LX60P?

Witam, długo się zastanawiałem czy kupić Panasonica tx32lx60p czy Philipsa pf5321 lub 5331 ale doszedłem do wniosku że w moich warunkach lepszy będzie mniejszy 26 calowy tv , bardzo spodobał mi się Sony kdl 26 2030, ten czarny, mam pytanie: czy on ma tylko jedno gniazdo hdmi?, czy jeśli podłącze komputer przez wejście Pc jakość wyświetlanych filmów DVD i divixów będzie taka sama jak po podłączeniu przez dvi-hdmi?, co wogóle sądzicie o tym tv w porównaniu z panasonicem i philipsem, Panasonic jest w sumie całkiem fajny i trochę tańszy ale nie ma filtra grzebieniowego i podobno są problemy z podłączeniem komputera, trzeba z rozdzielczościami coś kombinować, nie wiem czy moja karta graficzna w kompie będzie z nim dobrze grała, czy wyświetlany na nim film będzie na całym ekranie ?, mam karte Geforce 3 tytanium 200 ti, 64mb, albo coś w tym rodzaju, a i sony ma tuner tv cyfrowej naziemnej co moze się w przyszłości przydać, więc to ze jest trochę droższy można jakoś przezyc, tylko chodzi mi o to ze jak ma 1 gniazdo hdmi a w przyszłości chciałbym podłączyc np pc w ten sposób i "n" lub cyfrę to nie chciał bym zmieniać kabla za każdym razem, więc czy podłączenie pc przez złącze komputerowe do filmów będzie dobre? i jeszcze słyszałem ze narzekają niektórzy na czerwień w tym tv, ja w sklepie nie zauważyłem ze coś nie tak, w tej chwili oglądał bym na nim kablówkę Aster (warszawa)analogową i dvd i divixy z kompa, ale chcę mieć w miarę elastyczny sprzęt do wszystkiego, z tego co słyszałem w sklepie dźwięk jest super, co o tym sądzicie?
 
Do góry