Timer w KDL32S2010

wojteke10

New member
Witam.
Kto mi powie jak prosto ustawić timer w tym telewizorze żeby np. wyłączył sie po np. pół godziny. Chodzi mi o takie proste ustawienie z pilota bez wchodzenia do menu.
 

Ola

New member
Wojtek,
Jeśli pilot ma specjalny bezpośredni przycisk do ustawiania timera (taka tarcza zegara ze wskazówkami) to można to zrobić bezpośrednio z pilota – w pozostałych przypadkach tylko z menu TV.

Sprawdziałm Twój model - KDL32S2010 - pilot będący na wyposażeniu nie ma takiego bezpośredniego przycisku.- czyli wejście do timera jest jedynie z menu TV
 
Ostatnia edycja:

Ola

New member
Wojtek,
Jeśli pilot ma specjalny bezpośredni przycisk do ustawiania timera (taka tarcza zegara ze wskazówkami) to można to zrobić bezpośrednio z pilota – w pozostałych przypadkach tylko z menu TV.

Sprawdziałm Twój model - KDL32S2010 - pilot będący na wyposażeniu nie ma takiego bezpośredniego przycisku.- czyli wejście do timera jest jedynie z menu TV12-22-2006 17:01
 

Gitniak

New member
KDL32S2010 - czy warto kupic ?

Nosze sie z zamiarem kupna tego LCD.
Prosze powiedzcie mi czy za ok 5000 zl kupie cos lepszego czy warto mimo wszystko zainwestowac w ten TV.

P.S czym sie rozni dynamiczny kontrast np 7000:1 a zwykly 1300:1 ceny sa podobne takich telewizorow a kontrasty znacznie rozne i co oplaca sie kupowac
Za podpowiedzi z gory dzieki
Pozdro
 

Ola

New member
KDL32S2010 - czy warto kupic ?

TO ZALEŻY CZEGO OCZEKUJESZ. tak naprawdę za 5000 PLN możesz juz kupic lepszy model Sony: KDL32V2000 ( w Euronet) i dzięki temu masz jeszcze lepsze odzwierciedlenie kolorów ( life Colour Creation) i super design ( mi się podoba i mam taki telewizor, więc nie jest to ocena objektywna), ale KDL32S2010 na bardzo dobry procesor ( Bravia Engine) i panel ( S-PVA), a kupisz go za ok 4500 ( a w akcjach bez VAT nawet taniej)

Kontrast
-to różnica pomiędzy jasnością czarnego i białego koloru
-Wyższy numer oznacza głębszą czerń i „bielszą” biel – a to powoduje bardziej ostry obraz


Na rynku są używane 2 rodzaje parametru kontrastu,
ponieważ nie ma ustalonego standardu:
Kontrast Dynamiczny to różnica pomiędzy podświetleniem najjaśniejszego koloru i najciemniejszego koloru, jaki są w stanie wygenerować telewizory – mierzony na 2 telewizorach równocześnie

Kontrast na ekranie to różnica pomiędzy podświetleniem RÓWNOCZESNYM najjaśniejszego i najciemniejszego koloru, jaki jest w stanie osiągnąć jeden telewizor
Różni producenci podają różne wartości i np Sony KDL32S2510 ma 5000:1 kontrast dynamiczny i to oznacza 1300:1 kontrast na ekranie

 
Do góry