Sony KD-70XF8305

galaxteck

New member
Witam,

ktoś posiada TV Sony KD-70XF8305? Jak wrażenia? Chciałbym coś większego niż 65", a 75" mają zaporowe ceny. Ten model najtaniej znalazłem za ok. 6750 zł.
Jak prezentuje się na nim piłka nożna? Matryca VA 120 hz jest potwierdzona?

Pozdrawiam :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL ma natywne 100HZ i kosztuje 7499 zł z pakietem , montażem, uchwytem w domu.
JVC też z pakietem jest za 6999 zł i z prezentem jeszcze .
 

galaxteck

New member
basket4rap, dzieki za linka do testu, choc osobiscie nie mam zaufania do nich.. czy nie sa jakies sponsorowane.. ogolnie prawie nikt nic nie pisze o tym TV.. :/
 

xroccox360

New member
witam czy ktoś wie jaka jest matryca w KD-70XF8305 bo o ile w 60" jest 120hz to wątpie żeby było 100hz w 70" gdyż w nich jest prawdopodobnie matryca Sharp
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz jeszcze extra model TCLa 70c7006 w extra cenie .
A Sharp wypuszcza za trzy tygodnie własne modele na matrycy UV2A z matrycą z Japonii naprawdę w extra cenach.
 

pitutek

New member
Ależ czemu taka opinia? Czytając specyfikacje wydawał mi się sensowną alternatywą dla 65 ze średniej półki ,a jednak rozmiar już fajny..
 

pitutek

New member
Kiki,dzięki . Patrząc jednak na specyfikację ten tcl ma słabszą matrycę , a bardzo by mnie irytowało smużenie podczas np meczu w tv. Dlatego rozglądam się za czymś z min 100Hz . I do tej pory myślałem nad philipsem 8102 którego Ty również mi polecałeś .Natomiast zastanawiam się na rozmiarem 70’ i ten model byłby jeszcze cenowo dla mnie do zaakceptowania. Nie chcę kupić 70 i denerwować się smużeniem . Jeśli tak by miało być(w takich pieniądzach na które mogę sobie pozwolić ) , to wówczas wolę coś z 65’.
 
Do góry