Sony KD-65AG8

uglti

New member
Cześć,
po długich poszukiwaniach TV, doszedłem do wniosku że chcę OLED Sony KD-65AG8.
Z racji zbliżającego się Black Friday nie wiem czy jeszcze czekać na dalszą obniżkę ceny tego modelu czy kupić dzisiaj/jutro.
Ceny tego modelu obserwuję już od jakiegoś czasu i na dzień dzisiejszy jest to 9,5k.
Z racji że nigdy nie polowałem i nie obserwowałem akcji Black Friday pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników, czy warto jeszcze poczekać bo cena spadnie, czy to już jest dolna granica?
Początkowo TV kosztował ok 11k, teraz 9,5k.
 

Rodrik_AR

New member
Dolnej granicy nikt tu nie zna :)
Gdzie chcesz kupić? W Sony Center można wynegocjować w dobrej cenie 5-cio letnią gwarancję producenta (nie jest to ubezpieczenie jak w marketach)
Zapytaj też Kikiego o cenę. Może też Kiki ma ofertę takiej gwarancji 5 lat od Sony?
 
Ostatnia edycja:

uglti

New member
Jest mi bez różnicy czy to będzie SC, MM, NN czy jakiś inny znany sklep który nie zniknie za szybko. Bardziej chodzi mi o doświadczenia użytkowników forum z poprzednich lat. Czy pomimo promocji w Black Week cena tego typu artykułu w Black Friday jest jeszcze obniżana. Czy to już jest max przy tej kwocie. Czy droższe artykuły mają tendencję spadkową w Black Friday, czy może w Black Week z reguły osiągają swój dolny pułap.
 

sharan1

Member
Dolnej granicy nikt tu nie zna :)
Gdzie chcesz kupić? W Sony Center można wynegocjować w dobrej cenie 5-cio letnią gwarancję producenta (nie jest to ubezpieczenie jak w marketach)
Zapytaj też Kikiego o cenę. Może też Kiki ma ofertę takiej gwarancji 5 lat od Sony?
W SCentre w Gdańsku chcą dać upust na 5 letnią gwarancję tylko 20%.
 

Rodrik_AR

New member
Jest mi bez różnicy czy to będzie SC, MM, NN czy jakiś inny znany sklep który nie zniknie za szybko. Bardziej chodzi mi o doświadczenia użytkowników forum z poprzednich lat. Czy pomimo promocji w Black Week cena tego typu artykułu w Black Friday jest jeszcze obniżana. Czy to już jest max przy tej kwocie. Czy droższe artykuły mają tendencję spadkową w Black Friday, czy może w Black Week z reguły osiągają swój dolny pułap.

Najtaniej jest na wiosnę przed wejściem na rynek nowych modeli. Cena od tej z Black Friday pewnie już wiele nie spadnie. Tak można czekać z zakupem w nieskończoność, bo na wiosnę będzie Cię zapewne kręcił nowszy model, któremu coś tam dorzucą. :)
 

uglti

New member
W SC zaoferowali 9,4k + 5 lat gwarancji producenta za 700. 1000 chcą za 5 lat gwarancji mechanicznej. Póki co mam zrobiona rezerwację do wtorku.
 

uglti

New member
Najtaniej jest na wiosnę przed wejściem na rynek nowych modeli. Cena od tej z Black Friday pewnie już wiele nie spadnie. Tak można czekać z zakupem w nieskończoność, bo na wiosnę będzie Cię zapewne kręcił nowszy model, któremu coś tam dorzucą. :)
Dlatego jestem zdecydowany na zakup teraz. Do wiosny czekać nie będę. Zastanawiałem się tylko jaki jest aktualny bottom Line. Ale patrząc na to że 65AF8 powystawowy kosztowal 8k. to pewnie są to już dolne granice możliwości upustowych.
 

Lisciu1

New member
Podepne się z pytaniem. Zastanawia mnie AG8 który do tej pory myślałem jest lepszy/nowszy/wspanialszy niż AF8. Jednak AG8 kosztuje 8900 PLN a AF8 nadal 10000 PLN. Na Ceneo to samo - AF8 około 1000 PLN droższy. Sugerując się ceną można odnieść wrażenie że jednak starszy o rok model jest dużo lepszym. Może to jest tak że AF8 to topowy telewizor a AG8 to budżetówka w kategorii OLED? Macie zdanie na ten temat??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak to nie działa.
Technologia się komercjalizuje i nowe modele wchodzą tańsze niż poprzednie.
Ale wg mnie szkoda przepłacać tym bardzie , że za 10 dni wchodzą już nowe modele 55CX w specjalnym pakiecie startowym i w programie gdzie sam wybierasz ceny.
 

pete2

New member
Witam, a ja wciąż niezdecydowany. Kiki, mógłbyś przesłać mi ofertę na Sony 55/ 65 AG8 i AG9 oraz LG 55/65 C9 i CX? Żona chce Sony bo to Sony ale jeśli LG gra równie dobrze to po co przepłacać. Dzięki.
 

Radixtg

New member
Hej.
Kupiłem Sony A8.
Obraz jest cudowny.
Niesamowity.
Wszystko działa szybko i sprawnie.

Sony ma Netflix Calibrated Mode. I to robi robotę.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry