Sharp 60-LE 840 czy warto go kupic doradcie

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Za
- rewelacyjne skalowanie
- rewelacyjna płynność
- dźwięk
- matryca matowa aktywna
- Dlna
- Szczotkowane aluminium
- wielkość
- cena !!!
 

Pips

New member
Bierz i nie zastanawiaj się, są dwie różnice między 840 a 830. 840 ma 400hz, 830 - 200hz. 840 ma klasę energetyczną A+ a 830, A.

Ja jestem zadowolony z tego telewizora.

5300 za 60" 840? Bierz bez zastanowienia się.
 

mergerita

New member
Była taka ofera na Allegro. Tv był używany, podobno 2-miesięczny. Odbiór osobisty w Warszawie. Też o nim myslałam, ale w końcu sobie odpuściłam. Wygląda na to, że mariusz67 go zakupił. Dlatego też do niego pytanie: Jak tam z czernią w tym TV, bo oprócz innych mniejszych wad, to mnie najbardziej martwiło?
 

mariusz67

Member
Bez reklam
A wlasnie ze go nie wziolem targowalem i gosc nie chcial opuscic wiec sprzedal go ale nie mi .A teraz szukam ale plazmy .
 

Pips

New member
Była taka ofera na Allegro. Tv był używany, podobno 2-miesięczny. Odbiór osobisty w Warszawie. Też o nim myslałam, ale w końcu sobie odpuściłam. Wygląda na to, że mariusz67 go zakupił. Dlatego też do niego pytanie: Jak tam z czernią w tym TV, bo oprócz innych mniejszych wad, to mnie najbardziej martwiło?

Czarne jest czarne, nie jakieś wyblakłe ale naprawdę czerń to czerń. Ja do niczego nie mogę się przyczepić w tym tv.
 

scorpio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam LE840 prawie dwa miesiące,obraz spoko,gdy go uruchomiłem po dostawie obraz wydawał się O.K. lecz po czasie stwierdziłem iz potrzebna jest kalibracja,w chwili obecnej mam skalibrowany jest o niebo lepiej .Kalibracja od Kikiego. Po czasie który użytkuję stwierdzam iż możliwości ustawień obrazu jest naprawdę bardzo ,bardzo dużo i trzeba posiedzieć w ustawieniach aby dopasować obraz dla siebie-ale jak ustawisz obraz miodzio. Telewizor dla wymagających-tak go chyba określę. Oglądam na nim filmy i z kinomaniaka i z kompa i pendriva -skalowanie obrazu wporządku.
Jedynie co jest uciązliwe to umiejscowienie wejść USB ,HDMI gdy TV wisi na ścianie.
 

scorpio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Aha i aktywna matowa matryca ma dla mnie duże znaczenie,oczywiście na plus -mam trochę światła w salonie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To Sharp będzie zdecydowanie najlepszym rozwiązanie i jest w super cenie, szkoda że już się kończą.
Napisz na PW dostaniesz info.
 

mergerita

New member
Dziękuję scorpio za opinię. Podejdę do MM i go trochę potestuje, ale raczej w sklepie czarnego nie ocenię. Oprócz wejść drażni mnie też problem z czytaniem napisów z polskimi czcionkami ale to jest do obejścia.
 

Pips

New member
Ja używam ustawień fabrycznych, lekko są skalibrowane bo wszędzie 0 nie jest ustawione i czarne jest czarne. Mój poprzedni TV to był LG 26LC41 więc przesiadka na 60 LE840 to duży skok jakościowy i być może nie mam zbyt dużych wymagań ale TV naprawdę mi się podoba, mógłby być jednak trochę większy. Po trzech dniach już przywykniesz do wielkości i chciałbyś jeszcze większy także nie bój się o to że będzie za duży.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest na to lekarstwo- oglądać na początek więcej programów w HD.
Szybko się przyzwyczaisz i wówczas powiesz to samo ... za mały.... szkoda...
Pamiętaj o kalibracji i że naprawdę sie kończą .
 
Do góry