Sharp BV9E

_Jakub

New member
Lc32bv9e - już jest!

Witam,

czy mial ktos z Was doczynienia z nowym modelem Sharpa LC-32BV9E
i moze powiedziec o swoich wrazeniach. Moze wie ktos rowniez gdzie moge znalezc pelna specyfikacje tego modelu. Chcialbym tez wiedziec czym rozni sie ten model od LC-32GD9E.

Pozdrawiam
Kuba
 

_Jakub

New member
Tuner cyfrowy

Czyli rozumiem, ze nie ma wbudowanego tunera do naziemnej telewizji cyfrowej. A wlasnie czy taki tuner zda egzamin w naszych warunkach jak rozpocznie sie naziemne nadawanie cyfrowe, czy juz mozna cos na ten temat powiedziec. Niektore TV maja tez przeciez tunery do cyfrowej telewizji satelitarnej, sprawdza sie to u nas, da sie na czyms takim obejrzec cos z Cyfry+ allbo Polsatu Cyfrowego ?
 

Gatekeeper

New member
kiki,

1. kiedy seria GA9E wjeżdża do Polski ?
2. jaka będzie cena 32" GA9E w porównaniu z BV9E ?
3. macie już BV9E ?...kiedy fototest ?


pozdro
 

_Jakub

New member
Sharp LC-32GA9E juz dawno jest, kosztuje okolo 6000 PLN. A LC-32BV9E to wlasnie zagwostka, bo z tego co wiem powinien kosztowac okolo 1500 PLN drozej. Natomiast na stronie http://www.e-panasonic.pl/ kosztuje 5999 PLN co prawda nie ma tam oznaczenia E jest tylko BV9 moze to robi roznice i jeszcze co ciekawe w promocji dla uzytkownikow tego forum jest ponoc oferowany 2000 PLN mniej czyli co 3999 ?????? Nic nie rozumiem. Prosze o info.
 

nowy66

New member
helper napisał:
LC32BV9 to taka "exlusive" wersja LC32GA9, a tej specyfikację znajdziesz w necie bez problemu.


Seria BV9E jest tylko klonem czarnym serii GA9E .... i to jest jedyna różnica pomiędzy tymi modelami (żródło : SerwisSharp z tego forum). Jeśli na tym polega ekskluzywność wersji to OK. (Wpisz w wyszukiwarce forum symbol BV9E)

pzdr
 

ein

New member
I to kosztuje

te dodatkowe 1500zł?! Aha... no coś mi się wierzyć nie chce. A ktoś tu mocno namawia na ten konkretnie, podobnież mocno limitowany, model.
 

helper

New member
nowy66 napisał:
Seria BV9E jest tylko klonem czarnym serii GA9E .... i to jest jedyna różnica pomiędzy tymi modelami (żródło : SerwisSharp z tego forum). Jeśli na tym polega ekskluzywność wersji to OK. (Wpisz w wyszukiwarce forum symbol BV9E)

pzdr

Tak, dokładnie to miałem na myśli. Ekskluzywność to nic innego jak właśnie ograniczona dostępność. Swoją drogą to pierwsze "czarne" obudowy telewizorów Sharpa.

Jakub twierdzi, że seria GA9 jest już dawno dostępna w Polsce.
Chętnie bym się dowiedział: Gdzie?
 

Czaja

New member
Echh no i znowu mam metlik w glowie. Bylem juz praktycznie w 100% przekonany do zakupu sharpa P55 no a teraz pojawil sie jeszcze GA9 wiec sam juz nie wiem co wybrac. Za GA9 przemawia Nowej generacji matryca - 6ms, 2 wejscia HDMI itd. Prosze o pomoc w wyborze. TV glownie do ogladania Cyfry+, DVD i klipów HD z komputera.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Sharp BV 9 jest dostępny tylko dla abonentów Cyfry +
Ponieważ oferta jest zamknięta , jest ograniczona ilość - stąd zapisy.
Dla forumowiczów na ten model oferta uzupełniajaca - również na zapisy.
Specjalna cena to 5499 zł
Większość sklepów ma tylko po kilka sztuk.
Telewizory trafią do szerszej liczby sklepów dopiero we wrześniu.
Sharp Ba 9 - to nowy model dostepny od tygodnia / też tylko na przydziały - obecnie/ . My dostaniemy w środę.
Sharp P 55 - montowałem kilka ostatnio w domu klientów- z kablówki gra super.
pozdrawiam
 

_Jakub

New member
No ale na ten moment. Bo promocja i dlatego zapisy. A ogolnie dostepny ma byc od wrzesnia. Ta cena o ktorej pisalem oczywiscie za niska. W promocji bedzie 5400 PLN.
 

Gatekeeper

New member
kiki,
zapuszczałeś już BV9 ? Jeżeli tak, to napisz kilka słów jak gra :)

Czy pisząc Ba9 miałeś na myśli GA9 ?

Kiedy wjeżdżają do Polski GA9E ? Jaka spodziewana cena ?

pozdro
 

helper

New member
Cena wcale nie jest ciekawa, bo chcą za niego 7k pln:fool:
Druga sprawa, to jak w większości tego typu ofert, jak przychodzi do konkretów, to proponują "od ręki" coś z zupełnie innej beczki, bo "akurat nie mają, wyprzedali, jeszcze nie doszło, etc."
Z reguły takie super ceny to zwykły wabik, aby Klient się skontaktował. Później to już tylko wciskanie tego, co jest akurat na stanie.
 

_Jakub

New member
Na pewno on ma tuner cyfrowy i to satelitarny i naziemy? Na stronie sklepu megamedia nie ma tej informacji. Tam kosztuje 5959 PLN.
 
Do góry