Sharp LC-40LE540

caschvip

Member
Zastanawiam się nad zakupem tego modelu Sharpa LC-40LE540. Czy to dobry sprzęt? Czy ma on prawdziwe 100Hz czy to tylko jakieś ulepszacze. Tv będzie głównie słuzył do giercowania na xbox, filmy z kompa i do ogladania tv naziemnej (nie zależy mi akurat na super jakosci).
 

Artur 26

New member
Zastanawiam się nad zakupem tego modelu Sharpa LC-40LE540. Czy to dobry sprzęt? Czy ma on prawdziwe 100Hz czy to tylko jakieś ulepszacze. Tv będzie głównie słuzył do giercowania na xbox, filmy z kompa i do ogladania tv naziemnej (nie zależy mi akurat na super jakosci).

Rodzice posiadają ten model obraz na nim wydaje się lepszy niż w 830, a kolory bardziej naturalne - pomimo ze posiada mniej funkcji ustawiń obrazu. Internet tylko po kablu, pilot zwykły dobrze reaguje, lepszy ddtwarzacz multimedialny niż w 830. Czego nie mozna powiedzieć o głośnikach w tym modelu, nie nadają sią nawet do zwykłego oglądania wiadomości (mimo że jest ich trzy 2x5 + 1x10) chyba że ktoś jest mało wymagajacy a są tacy. Może kolejne oprogramowania poprawią spółgłoski szeleszczące w tym modelu występuje ich podźwięk np: ććć,śśs,źźźź.
 

marcinkoleksl

New member
40le540

nie mozna powiedzieć o głośnikach w tym modelu, nie nadają sią nawet do zwykłego oglądania wiadomości (mimo że jest ich trzy 2x5 + 1x10) chyba że ktoś jest mało wymagajacy a są tacy. Może kolejne oprogramowania poprawią spółgłoski szeleszczące w tym modelu występuje ich podźwięk np: ććć,śśs,źźźź.
Słuchaj, a podłączałeś może pod gniazdo słuchawkowe jakieś głośniki komputerowe? działa to , tzn. leci dzwiek zarówno jak oglądamy program przez dvb-t, przez hdmi czy jak leci film z usb?
 

Artur 26

New member
Słuchaj, a podłączałeś może pod gniazdo słuchawkowe jakieś głośniki komputerowe? działa to , tzn. leci dzwiek zarówno jak oglądamy program przez dvb-t, przez hdmi czy jak leci film z usb?

Przez jakiś czas był tak podłączony stary radiomagnetofon, po wgraniu nowego softu głos się poprawił szeleszczenie wystepuje nadal ale nie takim stopniu jak wcześniej.
 

golfir

New member
mam w domu blizniaczy model 46 le 730E i u rodziców tośke 46 tl939g , Obraz na tośce jest lepszy jak dla mnie. Ma naturalne kolory ostrość super i jest płynniejszy jak na 730E jednak ulepszacze robią swoje . Różnica w cenie nie duza bo całe 300zł dlatego teraz wybrałbym toshibe 46tl939g pozdr
 
Do góry